2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
H
Şu 1 Tog uyku tulumu alan annişlere soruyorum o tulumu giydirdikten sonra üzerine birşey örtmeyecek misiniz ben güvenemiyorum ya üşür gibi hissediyorum ben o tulumu giydirirsem bile kundak yaparım heralde
Dönmeye başlayana kadar örterim sanki ya az geliyor ama dönmeye başladıktan sonra örtmem herhalde

Ben anne yanı olarak joie nin bi yatağı vardı onu aldım kademeli reflü yatağı da oluyor 2. El letgodan aldım şansa çok temiz çıktı reflü ayarı olduğu için ekstra başka bir şey almadım

Yaparkende sorun yok bende gerçekten tuhaf ya ne yapacağız
Yakın arkadaşım doğum yaptı hemoroid oldu daha önceden yoktu gebelikte oldu doktor normal yapamayız sezaryen dedi , sezaryen oldu doğumdan sonra geçti rahatsızlığı
İşte kimi doktor böyle yönlendirme yapıyor teşekkür ederim yorumun için

Su gibi akıntım var. Hissediyorum geldiğinde. Bebeğin suyu mu normal akıntı mı korkuttu. Eczanede var mıydı buna bakabileceğim bir ped bişey

Yok ya junoda 1-2 ay yatmasında hiç sıkıntı yok bence. Ama etrafını destekleyin junonun, sandalye vs gibi bişey koyun yatağın yanına. Allah korusun normal yatağın kenarı kapalı olmadığı için junoyla beraber düşer falan ona mutlaka dikkat edin

Ay junoları boşa almadık inşallah ben bir kaç ay onda yatar diye düşünmüştüm

Hiç üzülme canım, benimki 3500 doğdu ama Yenidoğan lar bile kocaman oluyor. Resmen kollarını çıkartıyor. Boynundan çıkarıp kendini çiziyor sıpaa...

Baksanıza kızlar nstsi böyle çıkan var mı bana anormal geldi oysa benim doktor şöyle 1-2 saniye bakıp bi şey yok demişti
Canım doktorun normal dediyse iyidir, muhtemelen yükseldiği zaman Kasılma olmuştur. Mesela benim doğum zamanında çizgileri aşağı doğruydu doktoru gelip bu durumda suni sancı veremem kalp ritmi daha da düşer demişti. Biz çizgilerin yukarı doğru zigzag çizmesini isteriz demişti...

Eve ciktigimdan beri anlattığınız şekilde uyuyoruz. Umay bebenin reflu yatağını almıştım. Koltuğu actim duvar tarafa bebeğin yatağını koyuyorum. Yanına ben yatıyorum. Yüzünü görebilmek için de her besleme sonrasi yatağın konumunu değiştiriyorum. Hem başı bi sağ bi sol yatıyor hem yüzünü görüyorum uykuda kusmasi durumu için. Yani yaniniza juno ile yatirabilirsiniz. Diger türlü yaninizda yatması tehlikeli olabilir. Ama juno reflu babynest tarzda bi yatakla yatış anne için bebeğe ulaşma konusunda çok rahat oluyor.

Canım benimde vardı ve çoktandır var yani doktorum bişey demedi ve normal doğumda yaptım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…