2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sakın üzülme sarılıksa mama yemesi hiç önemli degil ac kalmasın ki çabuk atlatsın atlatınca daha çok süt vermeye odaklarsın

Kızlar meme için olam slikonn uç göğüs kalkanı falan bunlarıda kaynattınızmı? Bide geçen defa okudum ki kaynar suya atıyomuşuz dimi biberonu emziyi falan?

Beni daha hiç nst ye sokmadı doktor bir kere girmiştim onda da gece karnım çekiliyor gibiydi ondan girdim. Doktor gerek görmüyo herkes doğuruyo ben de tık yok ama karnım çok sertleşti ve sabahları midem bulanıyor dünde sarı uzayan sümüksü akıntı geldi hiç gelmezdi bilemedim gece zaten sıfır uyku

Benim dehşet akıntımnvar bol bol. Dün gecü o kadar korktumki karnım duzenli olarak sertleşiyordu uyuyamadım amma sancı ve s. Yoktu. Bebekte bir kaç saat haraket etmedi çok korktum sonra kendine geldi bir şükür çekdim az kaısım acile gidiyodum

Benim de karnım çok sert hareketleri eskisi gibi hissedilmiyor beni de korkutuyor valla bazen cuma günü kontrol var bi değişiklik var mı meraktayım aşırıda halsiz hissediyorum

Nst sırasında çikolata mı yiyorsun. Bana tek karnın tok gel diyorlar çekim olurken ye demediler hiç

Kızlar günlerdir birkaç saat bile uyumadım dünyanın en güzel hissi ama o kadar zor ki Allahım vallahi Allah hepimize yardım etsin, günlerdir gaz mama sarılık alt değişme emme sadece böyle gidiyor
Hiç geçmeyecek gibi gelen günler... Ama geçecek anneliğe hosgeldin... senin sabrın da artacak dayanma gücün de... bebeğin de büyüyecek geçecek güzel kardeşim... geçeceğini düşün depresyona girme o uyuduğunda uyu kahveni yap 10 dk da olsa market de olsa dışarı çık sakın kendini eve kapatma

Benim takipli olduğum hastanede hemşire arkadaşa sordum nasıl diye nst sonucu yorum yapmam yasak demişti ben de şaşırdım arkadaşa yapılan yoruma

Nst sırasında çikolata mı yiyorsun. Bana tek karnın tok gel diyorlar çekim olurken ye demediler hiç
Ben nst sırasında değil ama yaklaşık yarım saat önce kahve ve çikolata yahut tatlı tüketiyorum. Bizim oğlan biraz sakin ve uykucu olduğundan öyle yapıyorum ama. Diğer türlü 3 kez çektirmek zorunda kaldığım bile oldu

P paki34 bir de mükemmel annelik diye bir şey yok her şeyi dört dörtlük yapamazsın herkesin anneliği kendine göre, bazen bebek memede uyuyakalacaksin bazen emzirmeyi unutacaksın hani iki saatte bir saatte emzir diyorlar ya sarıliktan yani evin dağınık olur yemek yapamazsın vs vs olur bunlar sen de insansın kendini suçlama sakin şimdiye kadar bebek büyütmedin sonuçta ha biz büyüttük ne oldu her şeyi ilk kez yaşıyor gibiyim korkularım var sizin gibi bakıma dair o daha minnacık dünyaya adapte olmaya çalışıyor güvenli yerden çıktı gazı oluyorsa mutlaka damlalar suruplar çaylar var kullan

Kızlar meme için olam slikonn uç göğüs kalkanı falan bunlarıda kaynattınızmı? Bide geçen defa okudum ki kaynar suya atıyomuşuz dimi biberonu emziyi falan?
Silikon uç ihtiyacım olmadı ama göğüs kalkanını kaynatıyordum günde 1 kere.
Ben de bir kere yaptırdım sadece.kontrollerim de sık değil
benim de ilk kez gibi korkularım var, hem de çok zaman geçmedi ona rağmen herşeyi unutmuşum

Ben de korkuyorum şimdi bir de bebekle ilgilenirken ilkine yetişememekten ikisinden birini ihmal etmekten korkuyorum sonra olur gider diyorum Rabbim zorumuzu kolaylaştırsin inşallah

Benim de sık değil ilk kez 2 haftada bir gideceğim cuma günü o da

Bebişin hareketlerini hissediyodum aslında nstde çok hareket ediyor benim kız ama dediğin gibi 200lerde olması yine de anormal gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…