2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Nasılsın peki 10 gün olmuş acı ağrı var mı? Mesela dışarı çıkıp gezebilir misin ayaklanabildin mi biraz korkuyorum da

Ay şirin ya minicik bir an önce büyür merak etme

Ben arada yazmadım size, arada 1 günlük fototerapi alması gerekti bizim bücürün. Yoğun bakıma bırakmak istemezseniz hastanede oda tutup yanınıza getirtebiliyorsunuz küvözü aklınızda olsun. (Yarı doğum gibi bir ücreti oluyor ortalama ) Doğum + suit oda farkı + sarılık tedavisi 50 55 bin civarı tutmuş oldu.

İlk kızım da sararmıştı.

Sorun bizde ikisinde de beslenememek değil. Eşim b grubu, ben 0. Çocuklarım gidip babanın kan grubunu alıp 3. Gün hop sararıyor benim

Sarılık olan olursa panik olmasın diye bilgi vereyim dedim.

Baksanıza kızlar nstsi böyle çıkan var mı bana anormal geldi oysa benim doktor şöyle 1-2 saniye bakıp bi şey yok demişti
Bence yanış çekmiş ya çünkü kalp atışı çok dalgalı ve yüksek 200 lerde neredeyse normalde 140 ila 160 arasında olması lazım rahim kasılmalarin da az bebek hareket etmemiş büyük ihtimalle uyuyordu benimde bugün 30 40 anca buldu kasılmalar kalpte 140 ile 155 arası kalp atışı nts sonucum böyleydi yani

Nasılsın peki 10 gün olmuş acı ağrı var mı? Mesela dışarı çıkıp gezebilir misin ayaklanabildin mi biraz korkuyorum da

Bir ara havuza gideceğim bu hafta desem
Dışarı da çıkıyoruz biz, çok iyiyim. Ağrı-acı asla yok. Oturup kalkarken desteğe ihtiyacım 3 gün oldu, zorlanmamak içindi o da.
İlk doğumumda anestezi farkı ile çok zorlanmıştım. Spinal harika bir şeymiş.

Canım bendede var baya buyumuş kabiz falan olmuyorum doktorum bebek baski yaptigi için çıkmış ola bilir dedi çarşanba çatı muayenem var doktorum hemoroidinede bakıcam ne kadar buyuklukde dedi. Ona gore karar verecek normal dogum mu degilmi diye. Yani merak etme seninkinede bakip der.

ay süper ya maşallah ben de istiyorum bundan kaç kilo almıştınız

Ay çok şaşırdım bana devamlı tuş veriyorlar bas diye sıpa da çok hareket ediyor nst de iki hastanede de aynı olunca rutin sandım bende

ben rüyamda cenazeleri görüyorum uyanıp geri uyusamda hep aynı şey sabaha kadar

ben rüyamda cenazeleri görüyorum uyanıp geri uyusamda hep aynı şey sabaha kadar
Ay töbe töbe ben de bir garip oldum tuvalete bile zor gidiyorum korkudan dedikleri hormon psikoloji vs bu heralde çok fenaymış 40 gün yalnız kalmamalı durumuyla çok dalga geçerdim ama aşırı tedirginim eşim yatakta dönerken bile yüreğim hopluyor uykuda

bizde tuş filan vermiyorlar ilk kez duydum
Aynen bende hiç görmedim kemeri bağlıyor ortalama 15 20 dk sonra çözuyor bu kadar tuş filan yok

bizde tuş filan vermiyorlar ilk kez duydum
Aynen bende hiç görmedim kemeri bağlıyor ortalama 15 20 dk sonra çözuyor bu kadar tuş filan yok

[/QUOTE]
Nst de eline bir alet veriyorlar bebek hareket ettikçe buraya bas diye. Bebek hareket ettikçe sancı kalp atışı gibi şeylerde oynama oluyor normal kabul ediyorlar
Nst toplam 6kere girdim elime bişey vermedi ilk defa duyuyom bana sadece 2 parça karnıma koydu, kemerle takip düşmesin diye 20 dk suruyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…