2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hemoroidi olanlar lütfen bilgi versin kafayı yiyeceğim benhayatımda ilk defa başıma geliyor o yüzden ne yapcam bilmiyorum makatımda dışarı taşmış gibi şişlik var uzun zamandır kabız değilim hatta günde 2 bazen 3 kere çok rahat tuvalete çıkıyorum ıkınmam falan yok zorlama yok. Buarada canım da yanmıyor yani normal hayatımı etkilemiyor ama onun orda olduğunu bildiğimden kafaya taktım sürekli aynada bakıyorum psikolojim bozuldu. Elimle içeri itiyorum giriyor 2-3 saat sonra bidaha bakıyorum yine aynı. İnternetten görsellere bakıyorum hiç benimki gibi değil gördüklerim. Korkuyorum da hemoroidli biri normal doğum yapabilir de diyorlar yapamaz da. Bazı kaynaklarda gebelikte hemoroid oluşması normal diyor bebek baskı yaptığı için ama ilk defa başıma gelince çok korktum. Haftaya çatı muaynem var doktora karsı da utanıcam gibi geliyor ne alakaysa.

Ya masallah subanallah çok sevindim tekrardan gözünüz aydın benimde öyle olacak yüksek ihtimalle olsun sağlıklı olsunlarda büyürler Allah’ın izniyle

Nasıl kokusu mis dimi artık ben de bebek kokusu istiyorum burnumda tütüyor

Bende bilemedim böyle oluyor kabız gibi ama doktora gitmek gerekir mi nst ye girmek gerekir mi bilmiyorum . Doktor bugün için ağrın sızın olursa gel demişti ben böyle idare ediyorum gitmesem diyorum
Bende bayadır olan bi his bu bebiş hareketleri falan normal olunca üstüne düşünmedim ben

Yok ben zaten sancıya takılmadım ya bebeğin kalp atışlarının çok yükselmesine takıldım sizin bebişlerin yükseliyor mu hiç bu kadar
İşte yükseliyor kuzum hareket ettikçe doktor öyle dedi nabız yükseliyor arada bebeğin ama bak hareket ettiği kısımlarda dedi normal dedi ondan şaşırdım bir tuş veriyorlar ben hem özelde hem devlette nst girdim ikisinde de bebek hareket ettikçe baş dediler acaba unuttular mı ki sende

Yok kuzum ya 2 kere özelde 1 kere devlette girdim hiçbirinde vermediler öyle bi tuş çok garip neyse ne kadar rahat bi doktor olsa da anormal bi şey olsa öyle rahatça bi şey yok demezdi heralde diye umuyorum

Kızlar bu dönem korku hisseden var mı? Yani ben normalde hayatta korkmam çok inanmam bile bazı şeylere. Ama son 3-4 haftadır en ufak şeye yüreğim hopluyor eşim geç geliyor arada bugün de evde yok geç gelecek normalde çok rahatım yatar uyurum film izlerim yok aşırı tedirginim tuvalete giderken koşa koşa gidiyorum niye böyle oldu böyle biri değilim ben hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…