2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Selamlar Rabbim dua eden herkesten razı olsun. Ben kavuştum minik oğluma elhamdülillah 36+6 17:20de 3090gr doğdu😊🥰 darısı sizlere inşallah sağlıkla kolay doğumlarla kucağınıza alın.
Suyumu patlattılar bebeğin başını elle müdehale ederek kanala düzgün yerleştirdi dr sonrası hızlı ilerledi. Sancıları başta hafif hissettim ama açılmam hızlanınca zorlayan sancılar geldi. Son anda bebeğin ve benim nabzımda düştü herkese yalvardım sezeryane alın diye🤣 açılma 10cmdi şimdi iyiki normal doğurmuşum diceksin diye diye doğumhaneye aldılar 1ıkınma ve üstten bası ile hemencik çıkıverdi. Maşallah güzel emiyor.
Gözünüz aydın hayırlı olsunn😍😍😍❤️❤️

Kızlar bir şey sormak istiyorum... Doğum sonrası için korse alan var mı veya tecrübeli anneler önceden ne kullandınız? Ben diğerlerinde kullanmadım yazdı, birde onunla uğraşmak istemedim 🙈🙈
ben bunu aldım

Eklentiler

• 5DBF3FD0-D231-4B84-A66C-4C56550B0787.png
    5DBF3FD0-D231-4B84-A66C-4C56550B0787.png
    338,6 KB · Görüntüleme: 43
Sanci uok bisi yok ama niye yüksek ritm insan üzülüyor 3 g3belik hep sıkıntılı gebeliklerden biri kayıp ölü dogum ne biliyim yüzdük yüzdük kuyruğuna gelmisken

Allah razı olsun coxugumu koyacak kimse yok yatış verirlerse perişan olcak eşim artık evde 3 ay gitmeyecekmiş yola şoför buldu anlasti
Çocuğu da alım yanınıza ne yapalım bunların kaderi de böyle ben de oğlumu bırakamıyorum bir yere kreşe gitmezse hastanede hep yanımda benimki daha 6 bile olması sizinkinin yaşı da büyük diye hatırlıyorum bu sabah sizi uyku tutmaz bir gidin bence

kızlar makatta baskı hissi sizde de oluyor mu
Evet sık sık bu aralar.. hatta tuvalete çıkıyorum günde 3-4 kez
Bugün de vajina bölgesinde baskı ağrı var normalde regl geleceği zaman olurdu o his var bugün , makat baskısı hissi ile beraber

Evet sık sık bu aralar.. hatta tuvalete çıkıyorum günde 3-4 kez
Bugün de vajina bölgesinde baskı ağrı var normalde regl geleceği zaman olurdu o his var bugün , makat baskısı hissi ile beraber
ay aynısı ya 3 gündür bu makatta baskı arttı vajinada da var acaba hemoroid mi oluyorum korktum doğrusu

Allah razı olsun coxugumu koyacak kimse yok yatış verirlerse perişan olcak eşim artık evde 3 ay gitmeyecekmiş yola şoför buldu anlasti
Çocuk küçük değil canım babayla evde durabilirler , anneni ara hemen annen gelecekti dimi senin hemen gelsin doktor doğum başlamış dedi de hızlı gelsin

Çocuğu da alım yanınıza ne yapalım bunların kaderi de böyle ben de oğlumu bırakamıyorum bir yere kreşe gitmezse hastanede hep yanımda benimki daha 6 bile olması sizinkinin yaşı da büyük diye hatırlıyorum bu sabah sizi uyku tutmaz bir gidin bence
13 yaşında salgın var eşimin halasının cagiracam hepsini otursun yanında artık ben de hastaneye çm

X