2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir şey sormak istiyorum... Doğum sonrası için korse alan var mı veya tecrübeli anneler önceden ne kullandınız? Ben diğerlerinde kullanmadım yazdı, birde onunla uğraşmak istemedim

Kızlar ben ağda randevusu aldım en azından bir süre idare eder doğumda da rahat ederim dedim ama sizce bi sorun olur mu enfeksiyon gibi
Ben de aldım doğumdan 2 gün önce gideceğim doktoruma da sordum tek sıkıntı yara olmasın dikkat et dedi zaten normalde de yara hiç olmaz

Tebrik ederim canım hayırlı evlat olsun sağlıkla büyütün

Devlet hastanesi mi orası
Özel benim.doktor ama nstyi bugün devlette girdim ilçe olduğundan kadin dogum yok.burda ben aksehire özel hastaneye gidiyorum benim doktordan özelde izinliyim yarinn özele acilden giriş yapacam doktorumun izinli olduğunu souleyecem evmbe hemşirenin de bebekte yüksek ritm olduğunu söylediğini söyleyecem bu bebek 9 şubatı beklemez dedi dicem 2 nst de bebeğin yüksek riym.oldugunu söyledi alınması gerektiğini söylediğini soyleyecem bakalim ne dicek muhakkak özelden baska doktor çağırırlar demi bisiler yaparlar

Canım hastanede başka doktor varsa o müdaheleni yapar kendi hastanende başka doktor vardır sanırım o yapabilir gerekirse..

Bisi olmaz demi ya İnternete baktim iyi şeyler yazmıyor bebekle anne arasındaki kan alışverişini sıkıntılı olduğu durumlarda ve bebekte kalp anomalisi olduğu durumlarda olurmuş artık bilgi kirliliği mi uoksa gerçekmiş bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…