2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
M merymeryg kızlar benim de 12 şubat planlanıyor hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ayyy boyluuuu gelecek valla hazır bile doğmaya minnoş ama yerleri rahat heralde bizim grubun
valla boyu kilosu iyi ama paşamın gelesi yok rahatına düşkün artık daha çok yürürüm ne yapalım kafası zaten doğru pozisyonda
ya böyle de çok heyecanlı sürpriz bir şekilde sağlıkla kolaylıkla gelsinler bir nefeste doğurup kucağımıza alalım

Ayy canım çok sevindim gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün

Nst sonuçlarında kalp atışları hangi aralıkta bebişin hep mi çok yüksek canım hareket ederken de nabzı yükselebiliyormuş diye okumuştum da

Benim sezeryan tarihi 5i. O zamana kadar suyum gelebilir mi acaba ya benimki hiç istifini bozacak gibi değil bi sancı vuruyor aha gelecek herhalde sonunda diyorum bir sonraki sancı 2 gün sonra

Kızlar ben ağda randevusu aldım en azından bir süre idare eder doğumda da rahat ederim dedim ama sizce bi sorun olur mu enfeksiyon gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…