2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam, şu an 38.haftadayim doğuma az kaldı malum göğüs ucu kremini şimdiden kullanın diyolar nasıl kullancaz tam ucuna mi surucez? Yoksa kenarlarına mi anlamadım ben? bendeki lansiloh un lanolin göğüs ucu kremi

Ben hem ucuna hem de kahverengi halkaya sürüyorum yumuşacık yapıyor.

Hımm zorunlu değil mi grunding ten memnun musun
Evet elim ayagim gercekten cok bekletmez katlarsam kirisilik olmuyor eger hemen cikar cikmaz katlanirsa kırısıklik hic yok zaten 12 bine almistim fiyatida uygun geldi bana birde eger camasir makina ustune monte ettirilirse aparat parasi verilmiyor icinde hepsi.bebis kiyafetlerini de cok fazla cektirmede yapmadi.birde uygun programlarda kurutlursa sorun olmuyor.ne alirsan al kurutma makinasi al yani kış gununde sermek kurumasini beklemek eziyetmis ben yeni aldim sayilir

Kızlar hepinize selam bugün oğluşumu gördük 3200 52 cm olmuş baş aşağı doğum pozisyonunda artık her hafta kontrol var. Nst iyi çıktı sancım yok doktorum çatı muayenesi yapmıyormuş gerek görmediğini söyledi suyum falanda iyiymiş 5 şubata kadar normal doğum için bekleyeceğiz gelmezse oksitosin ona rağmen gelmezse sezaryen olacağım. Artık tam anlamıyla hareketlerimi yapacağım normal doğum için. Çok heyecanlıyım inşallah bu hafta gelir diyorum 25 inde sınavım var çocuğum gel artık

ben ucu ve komple kahverengi bölgeye yedirip sürüyorum

Ayyy boyluuuu gelecek valla hazır bile doğmaya minnoş ama yerleri rahat heralde bizim grubun

Eşiniz geldiğinde sırt kisminjn olduğunu düşündüğünuz yere kulağını dayasin kalp atışını çok rahat duyoyolar

Bana da neredeyse aynı şeyleri söyledi supriz olursa direkt doğumhaneye git dedi, gelmezse 5 6 si gibi tekrar gel dedi cuma gidicem dogmazsa salı tekrar gidicem çatı bana da yapmadı 37+4 şu an sancı yok bnde de bebiş uzun baya dedi 2 hafta önden gidiyor bakalım supriz olacak mı planlı mi olacak

Selamlar Rabbim dua eden herkesten razı olsun. Ben kavuştum minik oğluma elhamdülillah 36+6 17:20de 3090gr doğdu darısı sizlere inşallah sağlıkla kolay doğumlarla kucağınıza alın.
Suyumu patlattılar bebeğin başını elle müdehale ederek kanala düzgün yerleştirdi dr sonrası hızlı ilerledi. Sancıları başta hafif hissettim ama açılmam hızlanınca zorlayan sancılar geldi. Son anda bebeğin ve benim nabzımda düştü herkese yalvardım sezeryane alın diye açılma 10cmdi şimdi iyiki normal doğurmuşum diceksin diye diye doğumhaneye aldılar 1ıkınma ve üstten bası ile hemencik çıkıverdi. Maşallah güzel emiyor.

Maşallah ne güzel bir doğum hikayesi olmuş darısı hepimizin başına. Size de hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla büyütmek nasip olsun güzle günlerini görün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…