2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çatı muayenesi için benim dr 37 den önce yapmıyorum demişti erken mi yapmış acabaaa şaşırdım acıdı mı peki hiç
Çevremden biri demişti bana çatı muayenesini erken yapar o doktor diye doğru demek ki acımadı ya o an zaten 2 parmağını jelle kayganlaştırdı bi düz baktı bi de içerde bi kenara hafif bi kıvırdı ki ben kendimi çok sıkacağımı düşünürdüm asla öyle olmadı 5 sn falan sürmüştür ben yaptıysam herkes yapar bencee

Oğlumun öyküsünden dolayı bana da diyor senin için bu haftaları görmek nasıl bir duygu diyor ilk gebelik gibi çok mutluyum dedim inşallah ilerleyen haftaları da görürüz dedim
İlk çocuğunuz 33.haftada doğmuştu sanırım ne gibi zorluklar yaşadınız kilosu felan ne kadardı inşallah bu bebeğiniz en az 38 i görür

Valla benimkiler cokmuzundu gittim ensede kestirdim az toplancak şekilde aylardır çık rahat ettim yikamasi kuruması

Millette zannediyor ki biz öğlene kadar soluksuz uyuyoruz. En iyisi telefonu uçak moduna almak uyanınca kapatırsın uçak modunu

Doğum sonrası doktorum bana kabızlığı önlemek için Bekunis diye bir ilaç yazmış, içiyorum. Ama ilk defa görüyorum. Diğer doğumlarımda vermemişti doktorum.

Vallahi bende öyleyim..
Gece yatmak uykuya dalmak vs baya zor.
Dalinca habire wc kalkıyorum zaten, bel, Boyun agrisini söylemiyorum bile
Ama ne yapalim son haftaların cilvesi..
Ve telefonumu da artik Sessize alıyorum esimde biliyor uyaninca da yazıyorum ona, millet deliksiz uyuyoruz saniyor bizi sanırım...

Ahhh gözün aydın günlerimiz aynı çok sevindim senin adına

Oğlumun öyküsünden dolayı bana da diyor senin için bu haftaları görmek nasıl bir duygu diyor ilk gebelik gibi çok mutluyum dedim inşallah ilerleyen haftaları da görürüz dedim
Seni çok iyi anliyorum . Ama şükür öncekinin haftalarini geçtin inşallah dahada ileri haftaları görürsün kilosu da iyi yinede canını sıkma. Ben 35 oldum 33 de kilosu 1950 çıktı doktorum bu hafta izinliydi önümüzdeki hafta gideceğim çok merak ediyorum kilo aldımı diye önceki bebeğim 35 haftada 1900 doğmuştu bunada şükür Allah beterinden korusun . Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler

Benimde ara ara sancilarim oluyor aman gözünü seveyim bebeğim sakın gelme şimdi değil diye bebeyi sakinlestiriyorum ev çarşamba yeri gibi darmadağın temizligim bitmedi yarın koltukları yıkamaya gelecekler inşallah pazarda halilari filan serer bitiririm diyorum. Eşimde bu ay değil ocak çıksın öyle gel lütfen çok rica ediyorum diyip duruyor umarım dinler bizi

Kızlar 2. Günden bildirme, öncelikle çok minik, bişeyi Yanlış yapacağım diye aklım çıkıyor. İkinci olarak sezeryan beni ilk gün özellikle dikişli yürüme ve uterus masajı konusunda aşırı zorlasa da 2. Gün neredeyse normale döndüm diyebilirim. Çok daha rahat yürüdüm kalktım bebeği kucağımda uyutmak için odanın içinde defalarca gezdim, ağrım çok azalmıştı, duş aldım, aldığım paket kapsamında kuaför saçımı yapmaya geldi. Kısaca dikiş yarası ve azıcık sızı hariç herşey iyi sayılırdı. Üçüncü olarak bebiş bakımında en çok emzirmede zorlanıyorum. Her 2 saatte bir hemşirem gelip bebeği memeye tutturuyor, ancak ben kendi kendime beceremiyorum, bebek asla yakalayamıyor. Hemşireler aşırı tecrübeli, şak diye bebeği yapıştırıyor 2 gündür yaklaşık 10-15 kez bana göstermelerine rağmen bebeğin ağzına sokamadım memeyi uc olmadığı için, o yüzden çok üzülüyorum. Bebek ağlıyor bazen ve çözemediğim zaman çok üzülüyorum. Hiç kıyamıyorum. Dün en fazla 3-4 saat uyudum bugün bakalım nasıl olacak

Bende sürekli diyorum pazar kuaför randevum var ona gideyim öyle geleceksen gel diye eşimde şubat maaşı yatsın öyle gelsin diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…