2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
gözünüz aydın çok geçmiş olsun sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip olsun inşallah yaşı ömrü uzun hayırlı evlat olsun

Anac ana canım duşa girebilme imkanın varsa gir, ben iki kere girdim. Hem sancılara iyi geldi hemde ikinci duştan çıkınca ıkınma hissi geldi. Ve bir önceki muayenede ebe 6 cm ve bebek biraz aşağıya inmiş demişti. Bir anda olanlar olmuştu

allahım yardımcınız olsun inşallah su gibi bir doğumunuz olsun tez vakitte sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah

Benim bebişte biraz sarılık başladı o yüzden tüm gece saat başı emzirmeye çalışmak ile geçiyor
Bizde de oldu sarılık şimdilerde azalma evresine girdi. Bide başlarda sütüm yoktu ve emzirmek yasaktı. Sarılık çok canımızı sıktı o yüzden. Sütün varsa sariliktan korkma öğün atlama yakın zamanda biter gider allahin izniyle hastalik

öncelikle hayırlı olsun bebişiniz de en kısa zamanda yanınıza verilir inşllah. Ayağa kalkmada ben de zorlanmıştım kansızlık çıkmıştı kan verince düzelmiştim. Zamanla azalıyor zaten de yanınızda yürürken biri olsun dikkat edin yürümek de lazım çünkü. Duş alınca süt de daha rahat geliyor şuan dinlenmeye bakın her şey yoluna girecek

37+2 kontrolümüz vardı bugün. 3300 gram olmuş bebeğim, bu hafta sadece 100 gram civarı almış. Haftaya 38+1 de çatı muayenesi olcak, duruma göre vajinal/sezaryen belli olcak. Eşim haftaya hemen alın hocam sezaryenle dedi. Doktorum sezaryen olsa bile 39dan önce almam dedi. :) Yine belli olmayan bir doğum şekli ve tarihi ile döndüm muayeneden. Bir de oğlum yüzünü göstermediği gibi el hareketi yaptı

Geçmiş olsun neredeyse doldurmuş zamanını gerliği de önemli değildir inşallah belki sadece minyondur.

sağlıkla gelsin inşallah bir avazda kurtulun güzel haberlerinizi bekliyoruz

hadi yaa geçmiş olsun bebişler birbirine mi özendi ne oldu bir anda anlamadım. Yatışla ilgili işlemlerin halledilmesi iyi oluyor inşallah gerek kalmaz da acil durum olursa hazır olur her şey

Sen de miiii ya noluyor herkes patır patır

Merhaba üç hafta önce doğum yaptım.İlk doğumum bebeğim hala küvezde.Cok ani bir doğum oldu benim.Süt sağma makinası alırsanız çok rahat edersiniz sütünüz çok rahat artar sagdıkca.Mochi manuel almıştım hastanede elektrikli göğüslerimi çok acıttı.Mochi ile çok rahat ettim sağdıkca şırıngaya topladık sütü.Bastan birkaç damla geldi.Sonra yavaş yavaş şırıngayı dolduracak kadar gelmeye başladı.Endişelenmeyin sagdıkca gelecek

Arkadaşlar birkaç gündür girmiyorum kimle doğum yapmış başladı mı yoksa doğumlar sıra sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…