2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sizin bebişler dursun az daha acele etmesinler Doğum sonrası nasıl geçecek hiç fikrim yok ama kaybolmam muhtemelen
Ooooo çok eğlenceli geçiyor eller havaya gözün bebişten başkasını görmez ama arada uğrarsınız sanırım benim doktor 14-21 Şubat arası diyor bakalım hayırlısı

Ooooo çok eğlenceli geçiyor eller havaya gözün bebişten başkasını görmez ama arada uğrarsınız sanırım benim doktor 14-21 Şubat arası diyor bakalım hayırlısı
Çok heyecanlıyım zaten birde doğum yapanları gördükçe daha çok heyecanlanıyorum 9 günümüz kaldı

Hayır ağlama dur niye ağlıyosun kıyamam. Her şey olacağına varır. Sağlıkla gelsinler önemli olan o. İster istemez insan telaş yapıyo da gönül ister zamanında olsun ama ille de gelecem diyosa napalım

Hmm benimkini görmüyor ultrasonda alttan bakıyo her seferinde o da ayrı bi stres benim için

Kızlar selam benim de kontrolüm var bugün bakalım ne diycek tansiyonum nabzın yükseldi heyecandan çatı yapar diye bekliyorm kasık ağrısı karında toparlanma bende de oluyor. Dediğiniz gibi psikolojik mi acaba yoksa nst de çıkar

Son sıralarda çoğumuzda görüldü bu durum
Acaba neden

Total kiloya ne diyorlar peki
Doktorum ölçümler çok sağlıklı değil hem bebek pozisyonundan hemde haftalık takip
Oldugunden dedi 2700 u geçer dedi bende açıkçası 2500 üstü normal tabi 3 e yakın olsa güzel olur diye istediğimden çok kafaya takmadan ilerliyorum sağlıklı sıhhatli doğsun doğum esnasında sknti olmasın solunumu iyi olsun küveze girmesin diye dua ediyorum

En büyük beklentim bu benim de

Benim nst kağıdım da bu şekilde hastanede yattığımda iki dakikada bir sancı çıkıyordu burda daha aralıklarla sanırım tam anlamıyorum bende doktorum da birşey söylemedi nstyle ilgili.

Eklentiler

• IMG_20240125_161112.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar gruba bayağı giremedim sanırım 3-4 tane doğum olmuş rabbime şükürler olsun hepinize hayırlı olsun
İnsallah sağ Salim kavuşuruz hepimiz bende çok heyecanlıyım 6 günüm kaldı gün sayıyorum
Meme başı kremine başladım
Şimdi emzirme ve alt değiştirme kıyafet giydirme falan videoları izleyeyim diyorum ilk bi ay tek işimiz bu olacak gibi

Hiçbir neden bulamayıp acaba kahveyi çayı çok kaçırdım ondan mu oldu diyen ben
Bana sorarsanız hiç bizimle alakalı hatta yememizle bile alakalı olduğunu düşünmüyorum
Sonuçta Afrika’da değiliz açlıktan olmuyoruz çoğumuz tamamen yapısal geliyor bana
Benim annem beni 37+3 de 3500 doğurmuş ve şu an yediklerimin çeyreğini yememiş
Ama eşim max 2-2.5 doğmuş sanırım
Yani yapısal ve genetik ama bende tabu su son bi hafta dikkat etmeye çalışıyorum

Yine alttan baktı aslında alttan bakması iyi de işte sonra insan korkuyor alttan muayeneden sonra nişan vs geldi diyenleri görünce okuyunca
Çatı muayenesinde oluyomuş o sanırım ama yine hoş değil kurcalaması. Kahveden çayda
değildir ya ben baştan beri iş yerinde çay da içiyorum kahve de bebek hep büyüdü. Kendini suçlama bence bu aralar kilo alınları yavaşladı. Gerçi gayet kilo almış senin bebiş hiç korkmana değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…