2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gruba nazar değdi resmen allah yardımcınız olsun, vaktinde sağlıkla kucağınıza aldırmayı nasip etsin

Kızlar açılmamız varsa nasıl anlıycaz ? Sancı mı başlıyor sonrasında yoksa suyumuz mu geliyor ? Ben hiç yaşamadım

Aaaa sancı hissediyor muydun peki? Bizim günler arka arkaya bu bebişlerin kilosuna noluyor böyle ya kan akışı iyi plasenta iyi demiş şükür..ben haftaya çektireceğim nst’yi bu hafta istemedi.Seninkisi iki haftada çok güzel kilo almış aslında ben anlamadım bu işi
ben de öyle hissediyordum ama dün gittiğimde kanalda çıkmadı, bu haftadan sonra öyle hissedilir dedi, 37-38i bir görseydik sağ salim

İnşallah ya alttan mı baktı. Bakıyor mu sana alttan açılma var mı falan diye. bide şimdi duştan çıktım hafif bi adet ağrısı başladı. Karnım da taş gibi oldu. Psikolojik heralde ya bu kontrol çok stresli geçecek belli

Hepimiz aynıyız galiba stresli benimde kasıklarım ağrımaya başladı bol bol akıntım var hep suyum geldi sanıyorum

Canım sağ Salim gelsin bebeğin inşallah tek nefeste kurtulun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz cuma saati dualarımız seninle

Bir avazda kurtul inşallah, Allah yardımcın olsun bizi de habersiz bırakma

Ultrasonda görüyor rahim ağzı da kapalı diye herhalde alttan açılma var mı diye hiç bakmadı bebek de kanalda değil zaten.Benim hissettiğim baskı hissine normal artık öyle olur dedi.
35+1de 2560 benimde ama benim doktor kötü birşey söylemedi bana. Hatta ultrason kagidina göre 4 gün önden gidiyor karın ölçümü ben anlamadım bu işi
A Alpellali nin bebişi zaten iki haftada 300 gram almış çok iyi değil mi ben de anlamadım

Birbirimizi de etkiliyoruz galiba Ay doğumlar liste başıyla sırayla devam etsin amin. Su gibi akıntı mı çok mu öyle
Ya iç çamaşırım ıslanıyor ama beyaz akıntı yarın kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek . Ama evet birbirimizi de etkiliyoruz bence bugün kontrole giden herkes her an doğum olabilir demiş beni bi ağlama tuttu

Canım inşallah sıkıntısız ağrısız sızısız sağlıklı bir doğum olur bende sizlerin yazıklarınızı okudukça geriliyorum . 7 gün kaldı benimde doğuma

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt bebeğini inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…