2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin strese girmeyin. Gebe okulunda ilk doğduklarında bebeklerin midesinin kiraz kadar, 1 haftalık bebeğin çilek kadar olduğunu anlatmışlardı bize. Ten tene temasla, emzirmeye çalışarak zamanla artacak sütünüz. Sezaryen olunca ilk 2 3 gün hiç gelmeyen dahi oluyor, sizin yine çok şükür damla damla da olsa gelmiş. Daha da artacağına eminim. Daha 24 saat olmamış bebeğinize kavuşalı. Vücudunuz da bebeğiniz de hızlıca alışacaktır. Endişe etmeyin zaten bir desteğe ihtiyaç olduğunda hastanede gereğini yaparlar. Allah size ve bebeğinize uzun ömür, sağlık ve huzur versin

Rabbim sıhhat versin bebeğine inşallah çabuk atlatırsınız canım

Tebrik ederimm bak nerelerden nerelere geldik neler düşündük stres yaptık şimdi miniğin kucağında sağlıcakla büyüt
Tebrik ederim sizde sağlıcakla büyütün prensesinizi

Merhaba aygül hoca tüp bebek doktoru ama yumurta takibi ve normal muayene de yapıyor mu acaba bilginiz var mı? Memnun kaldınız mı kendisinden ?
Evet canım ikinci doğumum da elinden oldu sadece tüp bebekle ilgilenmiuo zaten aşılama yumurtlama tedavisi senin kan değerlerinde ve yunurtalamana göre vs karar veriyo zaten aşılama tüp bebek yada yumurta takibine ilk gebeliğim de buda normal gebelik oldu ilkind değer bu ay da olmazsa aşılamaya geçeriz demişti o ay oldu şükür ilgisi alakası hemşireler asistanı olsun mükemmel ben çok beğeniyorum ikinci çocuğum başka hastanede takipliydi ama ben gidip ona benim doğumumu siz alır mısınız dedim güzel kızım seve seve kabul ederim siz benim çocuklarım siniz demişti eşimle bana doğumdan önce bir iki sefer kontrole gelin goruyum bende yinede dedi gittik salı günü doğuma aldı çok detaycı herşeyi detaylı devamlı anlatır yani Ankara'da bulacahin görüp görebileceğin en harika doktor gözümde aldığı parayı kuruşu kuruşuna hakeden helal olsun diyebileceğin bı doktor biraz maliyetli olur ama emin ellerde olursun

Merhaba aygül hoca tüp bebek doktoru ama yumurta takibi ve normal muayene de yapıyor mu acaba bilginiz var mı? Memnun kaldınız mı kendisinden ?
Yani Aygül hoca gibi bı doktor ben başka denk gelemedim kaç doktor değiştim dönüp dolaşıp yine Aygül hocaya koştum Doktorlar korkutmustu beni koşarak Aygül hocaya geldim başkaları da aynı şeyi söylese bile Aygül hoca diyince içim rahatliyo anne şefkati olan biri zaten konusncayanliyisunuz insanın anne diyesi geliyo azarlamax naif konuşur güven duygusunu güzel aşılıyo insanın defalarca doğurasi geliyo cidden

Aaa sen doğum yaptın mı? Sağlıkla büyüsün inşallah

Hayırlı olsun canım çok sevindim gözünüz aydın

Tebrik ederim. Hemen toparlansın yavru da kavuşun birbirinize. Elle sağım videoları var bir kaç atıyorum.

Bebisler ocakta doğma pesinde sanırım benim de bugün muayenem vardi 35+5 teyiz. Nst de sancı çıktı. Rahim ağzı kapalı serum takıldı tekrar nst ye gireceğim ben de kilosu da üzdü birkaç gün gerilik 2 haftaya çıkmış maalesef o kadar süt peynir et bana kilo yapmış minnoş almamış kan akisi iyi plesanta iyi doktor da beslenmezse fazla bekletmeyiz dedi bir hafta sonra tekrar kontrole çağırdı

Sağlığı iyiyse kafana takma. Burda da doğumdna önce kilosu düşük çıkıp doğumda daha fazla kiloyla doğan bebişimiz oldu. Ama gelişmeleri için biraz daha dursunlar ya. Ben de korkuyorum bugün gitcem. Kafasını resmen kanalda hissediyorum. Doğum başlamış falan dicek diye korkuyorum açıkçası. Önümüzdeki haftayı atlatınca yine bi nebze tamamlamış oluyolar gelişimlerini.

Ya evet aslında sancı çıkmasına daha cok üzüldüm sanırım en azından 38e kadar kalsalar size de çok geçmiş inşallah güzel geçer muayeneniz

Aramızda 1 gün var seninle kilosu kaç çıktı canım

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…