2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün çok heyecanlanıyorum sıra yavaş yavaş hepimize geliyor Karnıma masaj gibi birşey yapıp alttan da ne kadar kan geldiğini kontrol ettiklerini hatırlıyorum ben de aynı şekilde çok kötü olmuştum doğuma dair tek korkum bu işlem zatenbir de emzirirken rahim kasılıyordu çok ağrım olmuştu ilk birkaç gün onu hatırlıyorum amanın bu ne demiştimsonra azalmıştı

Yaaa çok güzel tebrik ederim analı babalı buyusun inşallah küveze falan düşmedi degilmi?

Minik kızım doğdu dün 35+2 acil sezeryana alındı kontrole gitmistim dogum başlamış dedi doktor küçük olduğu için normal olmasını dedi sanki 5 dakika içinde herşey oldu küvezde hızlı solunum yaptığı için ve benden bebege enfeksiyon geçmiş idrar yolu enfeksiyonum vardı fakat ilac kullanmistim geçti demişti doktor 2590 doğdu doktor dogmadqn önce 2280 demişti

Sezeryana olan anneler nasıl ayağa kalktınız ben dün saat 11 de oldum ayağa kalktığımda tansiyonum düşüyor bide dogum yaptığım hastanede normal hastane bezi kullandiriyorlar eve gidince duş alabilirsn dediler su geçirmez bant istediler onu yapıştırdilar sütüm damla damla geldi ilk daha yok nasıl artacak ki

Sağdıkça artacak sabredin bol su için bir de. Hayırlı olsun güle güle büyütün bebeğinizi

Elle sağ dedi hemsireler ama hiç gelmiyor
Tebrikler Allah analı babalı büyütsün takviye alıyor musunuz anne çaylarından malt içeceklerinden içmeyi deneyin, bestlak damla iyi geliyor, solgarın hapı var o da iyi geliyor, duşa izin veriyorlarsa sıcak duşta memelere masaj, eşiniz sırtınıza masaj yapsın.Spinal anestezi mi verildi tansiyon düşebiliyor ama toparlar düzelir endişelenmeyin

Gözünaydın canım sonunda mükâfatını aldınız sen çok üzüldün gebelikte inş bundan sonra hiç üzülmez hep gülersin Sağlıkla büyümeyi nasip etsin rabbim . Adınız ne olduuuu

Garmastan pomat diye bi krem varmış o çok iyi diyorlardı ama doktora sormak lazım

Maşallah canım çok sevindim. En önemlisi ikinizin de sağlıklı olması sütün de zamanla artar inşallah.

Gözünüzaydın inş tez zamanda da kavuşursunuz sakın küvezde diye üzülmeyin bünyeniz zayıf düşmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…