2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben bunu yakında bir yerde okudum kasıkta, karinda başlayan ağrı yalancı sancı, gerçek sancı belde başlayıp karından kasiklara yayılacak. Gerçek sancı geldiğinde gerçekten anlıyorsunuz bu gerçek sancı diye

Ben biberon ve emzik almadım. Kaşık biberon aldım 2 tane. Sütüm gelmezse mamayı eds ile göğsümde vermeyi düşünüyorum. Kaşık biberonları da ölçü açısından aldım
İnş hemen gelir süt ben bu yöntemlerin hepsini zamanında denedim inş bu sefer gerek kalmayacak

Ben daha ilk defa bebek kıyafeti yıkayıp astım kuruma ütü çanta bi haftada anca yavaş yavaş yaparım inşallah bebişler de hazırlıkları bekler

Kızlar akşamaları özellikle sağ tarafa doğru göğüs bitiminden sırta doğru vuran bi ağrım var. Aynı safra kesesi sancısına benziyor ama sürekli değil de 20 30 sn saplanıyor bi 15 dk sonra tekrar fikri olan var mı ağır da beslenmiyorum safra kesem de yok korkmaya başladım dünden beri tam olarak geçmedi ne olabilir ki hep aynı yer ağrıyor

Kızlar ancak yazabiliyorum, öncelikle biz doğduk minik kuşum 36+6 itibariyle annesi ile kavuştu. Ocak bebeği oldu. Kilosu 3 kiloydu sanırım. Emdi ama sezeryan olduğum için sütüm çok azdı şeker takibi yapılıyor şu an. Sezeryan çok zor olmadı epidural ve spinal kombine yaptı sanırım orayı tam anlamadım heyecandan, nerdeyse çok az şey hissettim. Sadece kan cıksın diye uterus masajı yapıyorlar o biraz ağrılı. Onda çok zorlanıyorum. Acıbadem de yaptım ben. Acilen geldik diye eşyası yoktu burda herşeyini verdiler kıyafet pişik kremi şampuan losyon bez bebek çantası ıslak mendil pamuk vs vs. Çok garip bir duygu bugün akşam geleceğini tahmin etmediğim için şoktayım henüz

Gözün aydın canım hayırlı olsun. Sağlıklı olsunlar da bak her şey nasıl da halloluyor. Güzelce büyüsün bebişin inşallah kurtuldunuz şükür ani olması tuhaf oluyor ama kendisi seçmiş demekki bugün gelmek istedi

Hadi gözünüzaydın canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün Okurken çok heyecanlandım sağ salim bu süreci tamamladığın için kendim kadar mutlu oldum Acıbadem hastanesinde bütün imkanlar var tabi boşuna o kadar pahalı değil

Yaa nasıl tatlııı. Ay böyle şoklara can kurban. Bahtı açık olsun . Güle güle büyütğn bebişinizi. Sondayı anesteziden sonra taktılar demi. Hmm o uterus masajını ilk kez duydum korkuttu

gözünüz aydın sağlıklı büyüsün inşallah yaşı uzun hayırlı evlat olsun analı babalı büyüsün sizede çok geçmiş olsun

Maşallah Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasib etsin sizede geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…