2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun sağlıkla hayırla büyütün inşallah herşey kaç saatte oldu bitti acaba bilmediğim için soruyorum

Düzenli aralıkla geliyor diyorsun mutlaka doktorunu araman gerekir önemli bir durum olabilir

Hayırlı olsun sağ salim gelmiş bebiş sağlıklı büyüsün inşallah darısı bizlerin başına

Çok güzel bir doğum olmuş maşallah Rabbım bizlere de güzel doğumlar nasip etsin sağlıkla gelsinler inşallah size de tekrar hayırlı uğurlu olsun

Maaşallah gözünüz aydın olsun sağlıkla büyüsün.

İnşallah sağlıkla duyarsın kalp atışını Allah sağlıkla bir hamilelik geçirmeni, zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Başlarda endişe daha çok oluyor gerçekten ama endişe etmemeye çalış, hep güzel düşün bebeğin de güzel hissetsin

Ne güzel olmuş ya maşallah. Yaşamış gibi oldum. Darısı başımıza. Dikerken uyuşturmuyor değil mi acı hissettiniz mi

hayırlı olsun maşallah sağlıkla büyüsün çok sevindim

Ayy canım çok sevindim gözünüz aydın olsun.

çok geçmiş olsun inşallah kolayca atlatırsın canım. Evde başka çocuk olunca da hastalık çok oluyor ben de en çok bebişe de bulaşırsa diye korkuyorum tam da şubatta kar da bekleniyor

Kalbim ağzımda atarak okudum resmen tebrik ediyorum sağlıcakla büyütün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…