2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Maşallah canım Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar doğumdan sonra lohusalık dönemi için lazer kesim iç çamaşırı giyinilmesi daha mı iyi olur lastikler rahatsız etmez mi

Hayirli sağlıklı olsun. Bebeler anne rahmine düşünce endişeler basliyo. Uçsuz bucaksız bi yol bu endişe meselesi. Her anın tadını çıkart korkularını yenik düşme endişe her zaman olucak. Mevlam sağlıkla ilerletsin zamanında güzelliklerle sağlıkla kavuştursun yavruya inşallah

Masallah bebisine bnde tam 37 yim bugun hazirim bekliyorum

Canım birşey dicem senin son adet tarihin 17 mayıs gözüküyor ama doğum tarihin benimle aynı gözüküyor bide 36+5 deyiz yazmışsın ben hiç anlamadım biz bugün 36+0 olduk nasıl oluyo
Son adet tarihim 17 mayıs evet
Ultrasona göre 36+5 deyiz..
Uygulamaya göre bende 36.
bir kaç gün önde diye sanırım ultrason kağıdında öyle yazıyor..
Doğum tarihim, 8subat planlanıyor

Kızlar doğumdan sonra lohusalık dönemi için lazer kesim iç çamaşırı giyinilmesi daha mı iyi olur lastikler rahatsız etmez mi
Ben sezeryan oldum. Dikiş yerine gelmesin diye de normalde giydiğim camasirdan 1 2 beden büyük çamaşır aldım 4 adet. İlk zaman büyük ped kullanirken felan da çok iyi tuttu. Kısa dönem olduğu için büyük çamaşır vok almadım. Yakın zamanda da normal camasirlarima geçerim diye düşünüyorum. İdare edebilecek şekilde uygun sayıda iş gören çamaşır alınabilir. Bide ben ilk 3 gün depend kullandım çamaşır da gerek olmadı. Sonradan kilot ped olarak devam ettim.

Ben bugün ayağımın üstüne basamıyorum kızlar karnım.yer çekimine doğru asagiya indi baya idrar torba ma bir baskı hir baskı yurutmuyor bel agrisi

Öncelikle tekrar geçmiş olsun. Depend bende aldım tek başına yeterli oldu mu? Hastaneye ondan götüreyim diyorum. Bir de dikişsiz çamaşır aldım bir beden büyük idare eder diye düşünüyorum

Ben hamile külotlarımı giymeye devam edecem bir süre.
Hamile külotu almamıştım ben normal yüksek bel çamaşırların büyük bedenlerini kullanmıştım ama belleri kenarları lastikli doğumdan sonra rahat edemem gibi geldi şimdi tekrar hamile külotuna para vermek istemedim :)

Öncelikle tekrar geçmiş olsun. Depend bende aldım tek başına yeterli oldu mu? Hastaneye ondan götüreyim diyorum. Bir de dikişsiz çamaşır aldım bir beden büyük idare eder diye düşünüyorum
Depend hastanede kullandım ben çok çok rahat ettim.birkac tane kullandım sonra normal pede gectim.2 gün de normal ped kullandım.hamilelik döneminde kullandığımız kendi bedenimizden büyük çamaşırlar iş görüuor

Son adet tarihim 17 mayıs evet
Ultrasona göre 36+5 deyiz..
Uygulamaya göre bende 36.
bir kaç gün önde diye sanırım ultrason kağıdında öyle yazıyor..
Doğum tarihim, 8subat planlanıyor
Canım son adet tarihine göre hesaplaman gerekiyor diye biliyorum.Ultrason kağıdına çok aldanma ona göre benim şu an 38-39. Haftada çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…