2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kıdemli hamişler ve anneler. Ben 5+5 gebeyim Gece şiş ve hassas olan göğüslerimde sabaha hassasiyet geçmiş olarak uyandım. Endişeleniyorum şuan sizde de zaman zaman belirtilerde dalgalanma oldu mu bu haftalarda
Evet olabiliyor bende de zaman zaman şişip ağrıyordu, zaman zaman hiçbir şey hissetmiyordum. 5+5'de kese veya yolk sac gördünüz mü?

Kıdemli hamişler ve anneler. Ben 5+5 gebeyim Gece şiş ve hassas olan göğüslerimde sabaha hassasiyet geçmiş olarak uyandım. Endişeleniyorum şuan sizde de zaman zaman belirtilerde dalgalanma oldu mu bu haftalarda
Benim çok oluyordu o. Korkutuyor gerçekten ama 1 2 güne devam ediyordu belirtiler en endişeli zamanlarınız şu an. Sağlıkla kucağınıza alın

Evet olabiliyor bende de zaman zaman şişip ağrıyordu, zaman zaman hiçbir şey hissetmiyordum. 5+5'de kese veya yolk sac gördünüz mü?
Benim çok oluyordu o. Korkutuyor gerçekten ama 1 2 güne devam ediyordu belirtiler en endişeli zamanlarınız şu an. Sağlıkla kucağınıza alın
O kadar teşekkür ederim ki şimdi tekrar şişmiş memişler ilk randevumu 6+1 e bulabildim Salı gününe nasipse belki kalp atışını duyarız diye dua ediyorum. Anaların duası kabul olurmuş dilerim sizler evlatlarınızı sağlıkla büyütürsünüz siz de bana ve evladıma dua edin olur mu gerçekten en endişeli zamanlarmış

Kızlar uzun zamandır takip edemiyorum aramızda doğum yapan varmı bilmiyorum ama ilk doğum şubatın 2 si ile bendeydi galiba en büyük bebişlerden biri olarak biz İki gün önce 38+2 de kucağıma aldım beebişimi sağlıkla çok şükür güzel ve hızlı bir doğumum oldu dikişsiz elhamdulillah en az benimki kadar kolay doğumlar diliyorum size sağlıkla kucağınıza alın

Gözünaydın Allah analı babalı büyütsün inşallah Detay ver lütfen kaç kilo doğdu ultrason ile kilosu uyumlu muydu vs

Hayırlı uğurlu olsun Allah bir ömür sizinle mutlu bir ömür versin normal doğum oldu sanırım ilk doğumunuz mu kolay doğum için bir şey yaptınız mıııı

Maşallah Allah bağışlasın, analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah

Tebrikler Allah analı babalı büyütsün kilosu uyumlu mu doğdu ben de merak ediyorum. Sizin ikinci doğum muydu? Süt hemen geldi mi

Tebrik ederimm. Bebişiniz sağlıkla analı babalı büyüsün. Bahtı açık olsun yavruşunuz

Ayy Allah bağışlasın gözünüz aydın biz de kolaylıkla sağlıkla kavuşuruz inşallah bebişlerimize. Siz nasılsınız bebeğiniz nasıl

Ayyy bugün nst den çıkamadık Yaaa.
Yok Gittim, çikolata vs de yedim ama. Hareket azdı diye tekrar istedi..
Sonra tekrar derken baya uzun sürdü..
Neyse ki evimize geldik.
Mınnosum 36+5 / 2960 gram olmuş..
Doktor Haftaya kadar dayan dedi
Bende henüz hazır değilim hocam zaten dedim
Hayırla,sağlıkla gelsinler inşallah

Yaa maşallah sağlıkla. Büyüsün inşallah
Sezeryan mi oldu normal mi??
Kilosu nasıl.minnosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…