2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bende grip sonrasi burun tikanikligi ve oksuruk henuz gecmedi.haftaya dogum yapicagim onerebileceginiz bitkisel cozumler var mi.antibyotik tedavisi oldum grip gecti ama bunlar kaldi malesef

Kıdemli hamişler ve anneler. Ben 5+5 gebeyim Gece şiş ve hassas olan göğüslerimde sabaha hassasiyet geçmiş olarak uyandım. Endişeleniyorum şuan sizde de zaman zaman belirtilerde dalgalanma oldu mu bu haftalarda

Bestlac ben de deneyeyim çünkü belli bir miktar üstüne asla çıkmıyor süt.1870 gr doğduk 1600e geriledik bu süreçte suan 1810 gr 15 gündür küvezde.Allahım tez zamanda sağlıkla kavuşmayı nasip etsin bebeklerimize

Gerilemesi normal ödem iniyor sonra daha hızlı kilo alıyor için rahat olsun
Bestlak ben ilk doğumumda kullanmıştım iyi gelmişti
Hazır çaylar fasafisoydu ama benim için işe yaramadı
En çok yeşillik özellikle dereotu, karamelize soğan üstüne yumurta kimyon iyi geliyordu
Su çok iyi geliyordu petibör bisküvi bi de

Yaa nasıl bi çocuk peki huy olarak çok merak ediyorumm çevremdeki herkes çok nahif hassas İpeklerden bahsettiler de
Ben koyarken de araştırmıştım bu isme sahip çocuklar nasıl diye bana hep zeki uysal naif demişlerdi
Zeki cidden naif de ama uysal mı … koltukların tepesinde işte sen düşün
Ama hiç pişman olmadım koyduğuma
Şimdi koyacağımız ismi o kadar araştırmadık ama onu da taşıyan insanlara baktım

Yaa çok tatlı benim kızımla ilgili hissettiklerim de böyle şimdiden ama yeri geldiğinde tırnaklarını çıkarmayı bilsin inşallah şimdi ne koymayı düşünüyosunuz

Anladım bana 20 mm dedi bugün de aciklikta 4 gün önce 3cm demislerdi bugün başka doktor acilma yok dedi ben anlam veremedim
Ya bu doktorların farklı söylemleri yüzünden kafayı yiyoruz bazen nasıl olur yani ya vardır ya yoktur açılma dimi. İlk doğumunuz mu? Kaçıncı haftadasınız

Bestlak damla işe yarıyor sütü arttırabilir arttırmasa bile işe yaramadı diye düşünmeyin sütün kalitesini arttırıp kilo alımını etkiliyor merak etmeyin bir de ben solgarın hapından çok fayda gördüm, link atıyorum ama eczane dışında almayın sahteleri çok varmış, günde 6 tane içiliyor 2-2-2 ya da 3-3 alabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…