2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de buna takıntılıyım o yüzden çok duyulmamış bir isim buldum oğluma benim kuşağın en popüler isimlerindenim hep soyadımla seslenirlerdi
Oğluma buldum kızıma bulamıyorum resmen basiretim bağlandı
Bir Arya da bizim kızçe olacak ama biz Pragdayız burda tek
keşke bizim de öyle olsaydı.İsim koyarken onu da düşünüyorum yurtdışında kolaylık olur diye düşünmüştüm arya için, sonradan sonradan Türkiye kısmı içimi yaktı

Gerçekten mi o kadar yok mudur

çok değil mi

Öğretmen arkadaşlar vardı en iyi onlar bilir yardımcı olabilirler mi
Ben Arya ismini sadece Kırmızı Odaydı sanırım dizinin adı orada gördüm İstanbul ve Bursa'da çalıştım bölgesel bir durum varsa ve bizim jenerasyon daha fazla koyuyorsa bilemiyorum tabi

Çok heyecanlı acaba filmlerdeki gibi bir anda sancı mı girecek doğum için ben çok merak ediyorum öyle şeyleri
Benim iki dogumumdada çok ağrı hissetmedim birini 36. Haftada diğerini 39. Haftada kucağıma aldım nstde ağrı çıkmadı pembe leke geldi deyince Dr alttan baktı 7 cm acilman var doğum başlamış dedi suni sancı verdi o ağrıyı çektim sanırım bı kaç saatte doğmuştu o çektiğin agriyida kucağına bebeği verdiklerinde unutuyor insan

Ayy bakalım gelcek mi minik
Beni heyecan ve korku bastı şimdiden neden korkuyorum bilmiyorum. Sanırım doğum anındaki acizlik bilinmezlik korkutuyor beni. Her şeyi hazırladım kızlarımın doğum sonrası hastaneye gelirken giyeceklerinide ayarladım fotoğraf çekimi için.
Keşke sezeryandaki gibi ne zaman geleceğini bilebilsek diyorum bazen ☺

Merhaba servikal uzunluk ne kadar sizin
En son 28. Haftada kanamam olunca ölçmüştü doktorum alttan bana söylemedi ama gayet iyi demişti. Yalnız benim daha önce 2 doğumum olduğundan dolayı alttan parmakla muayene etti 2cm açıklık var dedi şaşırdım nasıl yani dedim daha önce doğum yapanlarda olabiliyor çok normal korkulacak bişey değil dedi. Yakın arkadaşım 3. Doğumunu yaptı yakın zamanda onada demişler aynısını ama sanırım normal açıklık ile farklı birşey gibi anlatmışlar. Tam olarak ne durumdayım bilmiyorum şuan

Arya güzel isim. Eltimi kızı adı Arya mila ismi koydu şuan 6yasinda.

Anladım bana 20 mm dedi bugün de aciklikta 4 gün önce 3cm demislerdi bugün başka doktor acilma yok dedi ben anlam veremedim

Kızlar lansinoh göğüs pompası kullanan var mı? farklı bir marka elektrikli almıştım ancak çok beğenmedim.Bir de mochi marka var ama yeterince performans alamıyorum
Ben lansinoh çift elektrikli göğüs pompasini kullandım. Çok memnun kaldım ama başka bir pompa kullanmadığım için kıyas etme durumum olmadı. Önceki bebeğim 32 gün kuvezde kaldı kafamın en rahat olduğu kısım süt sağmaydı hastanenin kendi makinalarida vardı ama ben memnun olduğum için hiç deneme ihtiyacı duymadım.

Ayyy benim kızımın adı da ipek bayılırım bu isme güzel gelsin güzel yaşasın

arya lora eva . Birkaç isim daha var Arya çok fazla var, eva da artmış anladığım kadarıyla
Seçenekler arasında bence arya en güzeli. Etrafımda arya ismini hiç duymadım tv dizisinde duymuştum ilk. Benim ismimde çok tercih edilen bir isim, ikinci bir ismimde var o yüzden diğer adaşlarımla karıştırılmadım hiç. Bence ikinci isim ayırt edici olduğu için tercih edilebilir birde büyüdüğü zaman hangi ismini isterse onu kullanabilir bu açıdan da çocuk için özgürlük oluşmuş olur güzel bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…