2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yabancı sitelerde ilişkiye girmenin normal doğumu başlatmadığını söylüyorlar yani hurafe olabilir canım, yine de senin tansiyondan dolayı normal yerine sezaryen olması daha kolay olabilir
Ben çoğu doktordan doğumu başlattığını okumuştum spermin içindeki madde hatta baslatiyormus herkesde ne kadar nasıl etkili olur bilemeyiz tabi canım

Ben çoğu doktordan doğumu başlattığını okumuştum spermin içindeki madde hatta baslatiyormus herkesde ne kadar nasıl etkili olur bilemeyiz tabi canım
Bebeğin doğumu bağlamadan önce rahim ağzında olan kapak gibi bişey içeriye herhangi bir şey girmesini önlüyor aslında. O sebeple su geldikten sonra çocuk doğmazsa uzun süre, enfeksiyon riski oluyor diye alıyorlar sezaryenle.

Evet o madde hamilelikte kanamaya sebep oluyormuş doktor söylemişti o yüzden hamilelikte içeri boşalma yapılmasın demişti

Kızlar tiroid ilacına yeni başladım (euthyrox 25 mg) sabahları aç karnına içmem gerekiyor bugün unuttum içmeyi tok içsem olur mu ne yapsam ki

Kesinlikle öncesinde yapılması daha mantıklı..
Ben geçen yıl. Yaptırdım tup bebek öncesi kürtaj muayane ler kan vs herşeyi karşıladı 7bine yaptırmıştım harcadığımız tutar rahat 20yi bulmuştur kürtaj ile Birlikte.
O yüzden biter bitmez yenilettim 12bine..
Suan ki de doğumu karşılayacak inşallah

Kızlar trendyolda buradan çikolata alan var mı ?

Eklentiler

• IMG_1354.jpeg
    296,9 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar tiroid ilacına yeni başladım (euthyrox 25 mg) sabahları aç karnına içmem gerekiyor bugün unuttum içmeyi tok içsem olur mu ne yapsam ki
Tok içtiğin zaman pek etkisi olmaz ama hatırlayınca içmek gerekiyor. Bugünlük tok iç sonrasında aç içmeye özen gösterirsin.

Tadı nasıılll çok kaliteli beklemiyorum zaten ama çokta basit olsun istemiyorum sen begendin mi tadini
Ne kaliteli ne de kalitesiz orta kalite diyebilirim. Açıklamasında elit çikolata kullandıklarını yazmışlar ama alakası yok. Bende çok kaliteli birşey beklemeden aldım ama çokta kötü değil idare eder. Kimisi de çok beğenmiş bayılmış herkese aynı çikolata gitmiyor galiba anlamadım

Tadı nasıılll çok kaliteli beklemiyorum zaten ama çokta basit olsun istemiyorum sen begendin mi tadini
Biz buradan yaptırdık canım hızlı geldi tadı da güzel çocuklar eşim beğendi...100 tane yaptırdık. Ortasına da mavi beyaz gri draje aldım.

Eklentiler

• Screenshot_20240116-115759_Trendyol.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…