2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar biz bebişin adını Leo koyduk biliyorsunuz ama konuştuk eşimle bizim soyadımız da O harfi ile başlıyor leoo şeklinde olacak yan yana yazılınca bir de eşimin ailesi ve benim de bazı aile üyelerim çocuğa Aslan diyorlar bende alıştım aslanım diyorum
Aile de ikisi söylenince Leo Aslan koymaya karar verdik hem girdiği ortamlarda vs kendisi hangisini isterse onu kullanır hem de soyadımız ile bu şekilde aşırı uyumlu oluyor sonu an diye bitiyor soyadımızın da çünkü
İkisi de aslan demek ama sonuçta söyleniş farklı biri yabancı isim Didem uzelin güzel oğlusunun adı da öyle

Kızlar valla ben eğitim araştırma ve şehir hastanesiyle ilerledim belki hekim oluşumun etkisi vardır ama hiç pişman değilim
Doktorcum bence de hekim olmanın etkisi Bizim burda şehir hastanesi kadın doğum acile gittim bir gün mecburiyetten, acildeki kadın doğum doktoru geldim diye resmen azarladı beni neymiş efendim her sorunda acile mi gelecekmişim sanki onların görevi hasta bakmak değil de orda silah zoruyla duruyorlar sanki keyfi gittim çok sinir oldum kavga ettim çıktım bir daha da acile uğramadım.

Kızlar valla ben eğitim araştırma ve şehir hastanesiyle ilerledim belki hekim oluşumun etkisi vardır ama hiç pişman değilim
Devlet hastanesi bana da iyi davranmadı kadın doğumcu ama acildeki doktor ilgiliydi sağolsun yerden yere değişiyor genel bir memnuniyetsizlik hali var kadın doğum doktorlarında bizim burada.. ama bazı bölümler de gerçekten çok ilgili oluyor

Hastaneye göre değişiyor bence ya bu durum..Ben ara ara devlete de gittim Bazı yerlerin gayet iyiydi..
Bazi yerleri ultrason cihazı baya kötüydü

Kocaeli şehir hastanesinde gerçekten muamele bu şekilde ben de gittim banada bakmadılar şaka gibiydi kadın doğum acil değil sanki herkes yatışta

Kocaeli şehir hastanesinde gerçekten muamele bu şekilde ben de gittim banada bakmadılar şaka gibiydi kadın doğum acil değil sanki herkes yatışta
Allah herkese merhamet versin onlara muhtaç bir şekilde gidiyoruz ve böyle kötü davranıyorlar gerçekten inanılır gibi değil Allah’a havale ettim.

Kızlar dogum sigortasi yaptıranlar var mı aranızda da 34.haftada yaparlar miki acaba biliyor musunuz fiyatlar falan nasıl acaba
Benim var gebelikten önce yaptırdım. Maalesef bu haftada yapmazlar, gebe kalmadan yaptırmak gerekiyor uygun fiyata gelebilmesi için. Gebelik sırasında yapan firmalar da vardı ama artık yapmıyorlar diye biliyorum.

Boşver battı balık yan gider bir sürü masraf yaptın son kez sezaryene de parayı bayıl Kocam diyor ki ikinci çocuğu devlette doğurursun ikinci çocuk derken dedim
Benim ki acaba devlette mi yapsak diyordu ara ara , geçen gün ki muameleyi bizzat deneyimledi çıkarken bir daha gelmeyelim sakın buraya dedi

Benim ki acaba devlette mi yapsak diyordu ara ara , geçen gün ki muameleyi bizzat deneyimledi çıkarken bir daha gelmeyelim sakın buraya dedi
Hahaha benimkide öyle devlet hastanelerini sevmiyor bende sevmiyorum Allah düşürmesin de devlet hastanesiyle bir işimiz yok öyle dalga geçiyor benimle ikinci çocuk için devlete gideriz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…