2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebeğin gelişimine göre son haftalarda gün seçtirmişti bana doktorum, 10 günlük bir aralık vermişti ben içinden seçmiştim tam hatırlamıyorum ama sanırım 38+4te falan başlıyordu o süre

Ben bunu sordum canım ama şöyle benim ilki sezaryen olduğu için bu da sezaryen doktora sordum kaçta sezaryen için alıyorsunuz dedim 38+5 en ideali dedi ama ameliyat gününe denk gelmediği için 39+1 de alırız dedi

Canım bana 36. Da geldiğinden konuşuruz dedi..
8subat demişti Geçenlerde oda 38+4 falan oluyor..
Ben bi 12 şubat olur mu diye soracağım

Bence 38e kadar 3500u gecicek

Hahaha valla doğru söylüyorsun bir zahmet beni dinlesin gerçi normal doğum daha ucuz vallahi keşke cesaret etsem de onu yapsam ama yok

Hahaha valla doğru söylüyorsun bir zahmet beni dinlesin gerçi normal doğum daha ucuz vallahi keşke cesaret etsem de onu yapsam ama yok
Boşver battı balık yan gider bir sürü masraf yaptın son kez sezaryene de parayı bayıl Kocam diyor ki ikinci çocuğu devlette doğurursun ikinci çocuk derken dedim

Boşver battı balık yan gider bir sürü masraf yaptın son kez sezaryene de parayı bayıl Kocam diyor ki ikinci çocuğu devlette doğurursun ikinci çocuk derken dedim
Benim eşimde öyle diyor ikinci devlet olur diye dedim 2. Çocuk bi süre duymak istemiyorum

Hahahahah bende aynı fikirdeyim ikinci çocuğa şu an uzağım olursa ama fotokopi makinesi gibi cihazları olan devletlere gidicem özellikle sana da tavsiye ederim vallahi.

Bence balerin olduğu için kasları esnektir Okadar cocuga rahim napsin dışarda bekleyen ekip vardı camdan yansimalari gözüküyordu
Ekip yok canım ailesi ve ebe oluyor sadece, önceki doğumundan beri yakın takip ediyorum sağlam spor yapıyor illa ki etkisi vardır ama bence o sorumluluğu almak çılgınlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…