2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Masallah masallah şu hafta çabuk geçsin ben de göreyim bilgi aliyim oglusum icin

Kızlar 32.haftasi dolup bebeği dönmeyen var mi hala doktorunz ne dedi benim bebis hala yan gelip yatıyor solda kafasıymis sağda sürekli bariz hissettiğim bacaklarımın hala donmedi
benim de dönmemişti transver geliş sezaryen olacağı için takmıyorum sadece organlarımı zorluyor. Siz normal mi düşünüyorsunuz aksak gebe yürüyüşü vardı dönmeye de yardımcı oluyormuş isterseniz bi ona bakın

Su geçirmez bant yapıştırılıyor bu sayede yara yerine su değmiyor güvenle duş alınıyor duştan çıkınca pansuman değiştiriliyor. Size niye yasak koymuşlar onu çözemedim.
ben kilolu doğum yapmıştım ve alt karın tarafında göbeğim vardı yapıştırma tutmaz diye dikiş yapmıştı sorun yaşayabilirsin diye de uyarmıştı sonra hafif iltihaplanma da yaşadım bunda 5 kilo daha fazlam var çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamam inşallah

Erkek bebekler daha iridir diye tahmin ediyorum kızlar minnoş olur. Gerçi ben 4 kilo doğmuşum
Kız ben 4200 doğmuşum o yüzden beklenti büyük
Sen çok takma canim senin bebişin kilosu bence fazla bile benimki 34+4 de daha 2500 bende endiselenmiştim az diye.seninki daha tombik olucak inşallah
Ay inşallah ya mecbur sezaryen olacağı için 38.haftada doğum olacak allah izin verirse, o yüzden biraz kilo alsa diyorum
Benimki en başından beri iri olcak 2 hafta önden gidiyo dedi doktor, sanırım ondan bu kadar beklentiyi yükselttim ben

Sezaryende yapıştırma yapılmıyor zaten, ya normal dikiş atılıyor ya da estetik dikiş kendinden eriyen ondan atılıyor. İnşallah bu sefer daha rahat atlatırsın canım güzel düşün güzel olsun

Yaşıştırma yapan da varmış canım diğer grupta gördüm. Hangisi daha iyi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…