2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de ilaç içiyorum. Bazende geceler uyanıp sodalı su içiyorum biraz rahatlatıyor. Bide ben afedersiniz çok gaz çıkarıyorum ağzımla oda geçmek bilmiyor. Sabha kadar sağa don sola don çok rahatsız edici bebiş içim katlanıyorum

Erkek bebekler daha iridir diye tahmin ediyorum kızlar minnoş olur. Gerçi ben 4 kilo doğmuşum

-Arwen-
Bende 78 ile başladım en son 85 kg idim.simdi.kacim bilmiyorum.hic 31 haftalikken 1750 gtamdi ohlum.simdi 33+5 oldu haftaya gidicem bakalim benim.minnak büyüdü mü masaalhnsizin bebisler iyi kg benim kucucuk
ay biz aynı başlamışız. Ben de 78le hamile kaldım sonra 75e kadar düştüm hiperemezisten. Şimdi nerdeyse 90ım totale bakınca 12 kilo görünüyor daha 1 ayım var nasipse. Son 2 ayda öyle bir iştahım açıldı ki gece yiyip yatıyorum. 90ı geçmesem bari doğuma kadar. Bebişim de 2490 gramdı 34+2de

Sen çok takma canim senin bebişin kilosu bence fazla bile benimki 34+4 de daha 2500 bende endiselenmiştim az diye.seninki daha tombik olucak inşallah

basur la memeroid aynı yavrum büyük ihtimal başlanç seviyesindedir bende var son aylar çok normalmış
aman dikkat et su içmene ve bol yeşillik fln ya büyünce kötü oluyor çok çektim malesef

Kızlar 32.haftasi dolup bebeği dönmeyen var mi hala doktorunz ne dedi benim bebis hala yan gelip yatıyor solda kafasıymis sağda sürekli bariz hissettiğim bacaklarımın hala donmedi

3 gün yasaktı bana ya normalde duş alınmasnda sakınca yok mu acaba benim yapıştırma değil normal dikişti ondan mı acaba
Su geçirmez bant yapıştırılıyor bu sayede yara yerine su değmiyor güvenle duş alınıyor duştan çıkınca pansuman değiştiriliyor. Size niye yasak koymuşlar onu çözemedim.

Ben vajinal doğum istiyordum ama nasip olmadı senin döner inşallah
Benim bi vajinal doğum deneyimim oldu o yüzden hayrlisi neyse o olsn diyorum hatta doktoruma korktuğumu normal olursa seminerde fln olursa nasıl olacağını sordum beraber çalıştığı arkadaşı var o girecek dedi ama martta Uludağ'a bi seminer varmış yakın olduğu için gelirm dedi bakalım Rabbim neyi nasip edeck

Bunlar indirimde düşünen varsa

Eklentiler

• 315BB0FD-4E2F-4729-A160-47198F5F54AD.png
    473,5 KB · Görüntüleme: 67
  • D9177B09-0FA8-46C3-A628-C26F672F190E.png
    432,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 9D157F63-34BD-42C2-BC45-DD61BCE77897.png
    364,1 KB · Görüntüleme: 63
Günaydınlar kızlar, bende 54 ile kaldim şu an 66 67 lerde yüzüyorum. 36 haftalık olduk. Bide bende iştah kesilmesi oluyor acikmasam hiç yemek yemek istemiyorum.Kiloyu hiç dert etmiyorum illaki bol su icicez süt olsun diye sonra ne bilim yeşillik falan yicez hareket edicez uykusuz kalicaz belki o yüzden kilo verilir Siz de düşünmeyin bence

Bebiş de 49cm 2800 Gr. Ama 2 hafta önden gidiyor denildi bakalım kimler sırayla Doğuracak

Bende 4. Aydan beri mide yanması sorunu var 3. Gaviscon kutumu yudum yudum içerek bitiyorum Dr a artık o da fayda etmiyor dediğimde mide koruyucu vermişti. Haftada 1 2 yanma durumuna göre onu alıyorum iyi geliyor çok şükür kızlar adı pulcet

Kötü bir deneyim miydi

Benim ilk olduğu için ikisi içinde cahil cesareti var tabi ben ameliyat kesi öyle şeylerden korktuğumdan ve sonrasında toparlanma süreci için normali istiyordum ama hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…