2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kac haftalık doğmuştu. Bu ara benim minnakta çok tez canlı korkuyoruz

Bugün çok fazla kasık ağrım var arada karnıma sancı giriyor ayakta durmakta zorlanıyorum
Ben de öyle. Ne zaman ayağa kalksam bir iki bir şey yapsam regl ağrısının aynısı oluyor. Kasılma yok allahtan ama korkuyorum. Doğum tecrübesi olan arkadaşlar da regl ağrısına benzer bir ağrı demişti

Kac haftalık doğmuştu. Bu ara benim minnakta çok tez canlı korkuyoruz
Korkmayın tehlikeli süreçler geçti gitti Allahin izniyle 33+5 te doğdu 1 hafta kuvezde kaldı ciğer geliştirici vurulmaya fırsatımız olsaydı emin olun kuveze de girmeyecekti

Kızlar benim karnım çok yukarıda hiç aşağı inme durumu yok baya göğsümün hemen altında , nefesim kesiliyor kaburgalarım ağrı icinde
Niye aşağı inmiyor iyice yerleşti keyfi yerinde aşağı inse de gelse 37 başında hemencecik çok zorlanıyorum artık
İnmeyen var mı böyle inmeyecek gibi hiç ya

Benim bu hafta aşağı indi hatta bi iki gündür ondan önce mide ve göğüs ağrısında duramıyordum şimdi de sürekli tuvalete gitmek zorunda kalıyorum

Kız benimki de daha 2 haftadır bu kadar yukarı dayandı. Tam vakti bence yani. Daha inmemesi normal 35-36 gibi inecek rahatlıcaz diye biliyorum ben

Benim de hiç yukarı çıkmadı hep altta karnım. Ayaklarını kaburgama yaslamadığı sürece sıkıntı yaratmıyor şansıma

Ben tek karnım büyüdü beden olarak genişleme olmadı hiç odem de yok.sukur 6 kg toplam 32 haftalik benimki yukarı çok dayanmadı minnak oglum

Hala bide gogusler çok berbat durumda ve çok g3nis damarlar var koca karı ellerinde fmdamarlqr çıkık çıkık olur ya benimki de aynı öyle acaba süt damarları mi ki sutyenler4 sigmiyorlar

Korkmayın tehlikeli süreçler geçti gitti Allahin izniyle 33+5 te doğdu 1 hafta kuvezde kaldı ciğer geliştirici vurulmaya fırsatımız olsaydı emin olun kuveze de girmeyecekti
Elhamdülillah 1 hafta gene az kalmış. Cok sukur Mevlam size bağışlasın.

Evet gün geçtikçe korkumuz azalıyor inşallah gün gün haftaları tamamlarız hepimiz

Aminnnn kızlar dis eti agrisina hani bebekler dis çıkarırken sprey süreriz ya ondan sürüyorum o rahatlattı biraz ama çok agri yapıyor yinede

Elhamdülillah 1 hafta gene az kalmış. Cok sukur Mevlam size bağışlasın.

Evet gün geçtikçe korkumuz azalıyor inşallah gün gün haftaları tamamlarız hepimiz
Canım büyüdükçe sıkıntılari artıyor sorunlar değişiyor dua edin 6 yaş ama yeme sorunu var maalesef çok üzüyor bu sıralar

3 lü karma aşı vurulan var mı? Boğmaca difteri tetanoz olan karma aşı. Ben gecikmeli olarak şimdi vuruldum. Aşının adı adacel. İçime de kurt düştü valla bi korku sardı yani bir şey olur diye. Yan etkisi oldu mu olanlarda

Ben yaptırdım 2 gün halsizlik oldu başka şey olmadı bebek de 2 gün daha sakindi sonra normale döndü

Yaa ben de böyleyim 33+0 bugun resmen kaburga bitiminden itibaren şişkinim nefes almak cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…