2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Islak mendil sleepy bionatural bez aldığım için aynı marka alacağım topluca ilk başta pamuk yaparım diyordum ama sanırım hiç uğraşmayacağım o pamuk su işiyle

Ben yan yatınca karnım fazla temas edince tepiniyor içerde bende daha yan hala geliyorum
Rahat etsin diye benim Oglusum çok keyifçi

Bana da der misin lütfen daha aklımdakileri sorsam grubun delisi ilan edilirim heralde o yüzden utanıp soramıyorum

Sağa yattığımda vurmaya başlıyor küçük ayakları orda eziyor muyum diye korkup dönüyorum hemen

Ben yan yatınca karnım fazla temas edince tepiniyor içerde bende daha yan hala geliyorum
Rahat etsin diye benim Oglusum çok keyifçi
Özellikle sol yan yatınca bebeğe oksijen daha çok gittiği için hareketleniyorlarmış

Ay saçmalama onlardan daha rahatı yok merak etme anlaşılan hepimiz panik anneler olacağız
Ay olmayalım benim yengem tam pimpirik. Çocuğua kaç yaşına kadar kendi yedirdi. Çok üzerine düştü. Kat kat giydirdi. Şimdi çocuk 2 ye gidiyor. hiçbir şey yemiyor. Hastalıktan kurtalamıyor. Onu hafif kınadım umarım öyle olmam. Olan çocuğa oluyor ilerleyen zamanda

Evet bencede olmayalım hem bize hem çocuklarımıza zarar gerçekten

Çook beğendim çok güzel olmuş hayırla sağlıkla kullansın inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim
Çok teşekkür ederim amin inşallah hepimizin yavrusu güzel günlerde büyüsün
Bence böyle daha uyguna denk geliyor
Güle güle kullanın
Cok güzel olmuş bayıldım
Çok teşekkür ederim

Hastaneden çıktıktan sonra bizim kız hareketi kısıtlıydi çocuk uyustumu ne yaptık ilaçlar dan dedik sürekli eşim hareket ediyomu vuruyomu vursun hadi hadi diyip duruyordu sonra kız Bi hareketlendi daha durmuyor baş aşağı ya pozisyonda almış .

Kızlar uyku arkadaşı aldınız mı hangi tarz daha kullanışlı olur ki

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-29-22-47-48-162_trendyol.com.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2023-12-29-22-46-40-620_trendyol.com.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…