2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay bende uyuyamıyorum.. çok yoruldum artık

Bu seti çok beğeniyorum mavisi de var 79 tl. Daha uygun fiyatlı olarak da yapılabilir sanki

Eklentiler

• IMG_5166.png
    332,5 KB · Görüntüleme: 115
B bebegimolsun-06 canım nasılsın ne zamandır yazmıyosun merak ettim
Canımmm çok teşekkür ederim iyiyim şükürler olsun. Bugün 32+4 olduk çok şükür sabırsızlıkla bekliyoruz çok heyecanlıyım. Bir ay hastanede yattığım için kas ağrılarım var. Hele ki iki gündür sol kalçama bir ağrı girdi yürüyemiyorum, wc ye annemle gidip geliyorum. Sen nasılsın

Benim de boğaz sisi kulak ağrıyor parıl.iciyirum ne fayda bide bas agrisi yapiyir geçen ohlan hastalandı hep çıkardı sabaha kadar yatak yorgan uğraştım zaten gece uykuları hayal oldu gunluk uydurduğum saat 4 gecmiyirduro da kırk uyan demir ilacı bana da bulantı yapıyor bende 2 güne bir çıkarıyorum hayırlısıyla sağlıkla sihhatke hayırlısıyla dogurabileydik bende 32+2oldjm ðdiyet yapıyorum.dusmuyir bıraktım bende en azından canımın çektiğini yiyorum

Geçmiş olsun canım inşallah vaktinde gelir. Az daha dayansın

Kizlar dun gittim nst temiz bebis iyi ama tansiyonum yuksek cikti onu dusurmeye ugrastik halbuki ben hic birsey hissetmiyordum tansiyona dairneye gittim ne çıktı

Kızlar fotoğraf çekimi için şu şekilde tül falan yapıyorlar ya süsleme siz yaptıracak mısınız ya da yapacak mısınız bir gün için yapmak istemiyorum aslında ama bebeğin yatağının etrafına en azından nasıl olurki

Eklentiler

• IMG_20231225_104446.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_20231225_104416.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 93
Ben kapıya iki afet balon ayağı ile balon yapacağım.Yine kapıyı süsleyeceğiz tül ve balonla ya da bebişin kapı süsü ile.içeriye çok tül düşünmüyorum ama bebeğin yatacağı yere yine balon koyarım minik olanlardan.Sanırım içeri tül yapmayacağız.Dün uyumadım gece boyu balonlar hediyelikler baktım çok çeşitli güzel balonlar var internette

Çok geçmiş olsun P Puffykus moralini yüksek tutmaya bak. Bebişin de sen de iyi olacaksınız inşallah

Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin vaktinde sağlıkla gelsin

Kızlar çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize
Bende biraz büyüdüm eve izne de geçince demek ki
Nefes nefese kalıyorum
Dün tansiyonumu ölçtüm benim de biraz yüksek çıktı insallah tansiyonlarımız yükselmeden ya da başka bi sknti çıkmadan insallah sağ salım süreci tamamlayabiliriz

Ben anne yatak ucuna ve kuvoz besik için tül yapacağım kendim malzemelerini aldım kendimiz süsleyecegiz ikramlik ve hediyelik de hazrlamyi dusunuyorm lohusa serbeti için hastaneye götürür muyum bilmiyorum suanda kapi içinde kapi susu yaptm yine tül ilk kızımdan var balonlarimizda var asagidakiler gbi ornek alip insallah yanimdakilere susletecgimkapi susumuz hazir yastik da kendim yapcagim bu hafta ici. Insallah hazir olursa atarım fotolarini

Kaç metre tül gerekirki kapı küvöz ve anne ayak ucuna bir de küvöz ölçüleri standart mı oluyor acaba ölçmek mi lazımki hastanede

Kişisel tercih tabi de bilemedim bana böyle şeyler çok abartılı geliyor. Sonuçta hastane odası düğün evi gibi süslemek niye.

Kaç metre tül gerekirki kapı küvöz ve anne ayak ucuna bir de küvöz ölçüleri standart mı oluyor acaba ölçmek mi lazımki hastanede
Yani kapi tümünü bilmiyorum hatırlamıyorum ama aldığın yere kapi susu icin dedi mi ölçüsünü genelde o tarz şey satanlar biliyor 6 sene önce şu kadar metre yetr demişti öyle aldm ciddende yetti ama kuvoz iicj ne kadar aldm hatırlamıyorum ama kuvoz ölçüsü de nette var 75*75*45 diye biliyorm ben ona göre ayarladım kuvoz içinde tül vardı yine kızımdan kalma altına bu sefer astar içn kumaş aldım parçalardan fiyonk kurdelesini de aynı kumaştan yapacağım saten parlak pembe kumaş hatta herseyini olctk kestik teyzem anlıyor dikiş işlerinden dikip suslemesini yapacgz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…