2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
3 ten fazla oluyor benim bazı günler ya. Evet akşamları oluyo ama. Bugün çok az oldu ama 2 gün önce akşam sürekli oldu. Bişey olur anlamam diye korkuyorum
İlk randevuda bunu belirt canım. Doktoruna olmaz inşallah bende çok. Korkmuştum bende de oluyor Yumru gibi oluyo karnım. Taş gibi..
Ama nst sancı vs çıkmadı şükür

Geçmiş olsun inşallah kısa sürede toparlanırsın

Hediyelik için böyle boş şişe aldım. Tanesi 3 tl düşünen varsa aklında bulunsun
Aslında ben düşünüyorum kolonya yapmak hijyen için de iyi olur 3₺ iyiymiş ama sticker ne kadar ücrete geliyor acaba bi de kolonya litrelik alıp doldurmak lazım

Aslında ben düşünüyorum kolonya yapmak hijyen için de iyi olur 3₺ iyiymiş ama sticker ne kadar ücrete geliyor acaba bi de kolonya litrelik alıp doldurmak lazım
Stiker kuzenim sordu 50 tanesini 30 yapıyorlarmış kolonyayı da alırım artık . Ben kutu yapacağım hediyelik içine kolonya kahve çikolata magnet koyacağım . Magnet sadece en yakınlarıma

Geçmiş olsun canım ben de hastayımda öksürürken kaburgam batıyor çok ağrıyor yakı diye bişey var ya bant ondan yapsam diyordum baktım hamilelikte kullanmayın diyor. Vicks te de varsa öyle bişey diye aklıma geldi

Başka bir forumda gördüm gripken ayak altlarına sürmüşler hamileler herkes önermiş diye deneyeyim dedim cok iyi geldi prospektüste de Vicks için hamilelikte zararlı diye yazmamışlar diye yaptım

kızlar ben geceleri maalesef uyuyamıyorum midemden dolayı.Sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık oluyorum.
Bebek hediyelikleri olarak ne aldınız ya da neler yaptırdınız ? Birbirimize fikir olması açısından fiyatı ile paylaşsak ne güzel olmaz mı

Ay az önce onu dedim ben de gece oldu mu midem yanmaya başlıyor. Gündüz de yiyip içip direkt yattığım oluyor yani yanmıyo böyle. Niye bilmiyorum gece başlıyo

Ay az önce onu dedim ben de gece oldu mu midem yanmaya başlıyor. Gündüz de yiyip içip direkt yattığım oluyor yani yanmıyo böyle. Niye bilmiyorum gece başlıyo
Ahh gece olacak diye aklım çıkıyor artık sabah olmak bilmiyor.Böyle geçecek demek ki doğuma kadar

Geçmiş olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…