2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Siz yazdigimi yanlis anlamissiniz galuba tam tersi su icmen gerekiyordu diyorlar zaten bana

Sağ olasın bunada bakıyım belki ikisindende alırım bende

Kızlar gerçekten çok dikkat edin kalbim ağzımda atıyor artık 5 gündür çarşamba kontrole gittim yazmıştım burayada 30 haftaligiz sertleşme bebek top gibi olup kalması vs vardı nts ye girdim sancilarim 100 e çıkıyordu doktor yatış verdi ciger gelistirici igne fitil vs tedaviye başladı hemen erken dogum olursa diye ve açılmamda var ilac kullanmaya basladim gittiği yere kadar artık herhangi ataktayiz

Ağrı sancı yok içim rahat o yüzden. Salı muayenem var belki nst ister. Sen ne zaman gideceksin muayeneye
Evet canım, ben cumartesi gittim rapor öncesiii nst girdim, perşembe tekrar gitcem iğne yazdircam. Bide bebişi görürüm
Artık 2 hafta arayla. Çağırdı diğer haftada gitcem ohh miiss

Insallahh durabildiği kadar durur bebiş canım. Sağlıkla hayırlı zamanda gelsin
Sen hastanede misin??

Bana da doktor sola yatma dedi..
Kordon bebeği sıkıştırıyormus, sağa dönük yat dedi..
Anamm dün sağ da yatayım Amann donmiyim diye felç gibi uyandım sabah heryerim tutulmuş.

Kızlar biliyorsunuz hastayım bugün daha iyiyim şükür yavaş yavaş geçiyor beni ayağa kaldıranı anlatıyorum.
Dün gece fenalaştım yine eşim Vicks aldı geldi ayak altlarıma sürdük kalın çorap giydim iyice battaniyeye yorgana sarıldım parol içtim bol suyla gece ter attım burnum boğazım açıldı sabahta iyi hissettim hava alalım dedik yürüdük cok iyi geldi bu akşamda yaparım yarına tamamen bitmiş olur

İnşallah. Çok geçmiş olsun

Aynen günde 3 falan normal dedi doktorum..
Surkeli olup 15.20 sn geçerse ara dedi..
Genelde akşam olanlar yalancı sancılar oluyor dedi birde
3 ten fazla oluyor benim bazı günler ya. Evet akşamları oluyo ama. Bugün çok az oldu ama 2 gün önce akşam sürekli oldu. Bişey olur anlamam diye korkuyorum

Geçmiş olsun insallah yatışla haftanı tamamlarsın. Açılma nerden belli oldu? Karnın hiç yumuşamıyomu? Uzanıp ayaklarını kaldırınca?
Kızlar Benim doktorum sırtüstü uzandırıp ayaklarımı kırıp karnıma bakıyor o zaman yumusaksa kasılman yok diyor ayakustu zaten karın sert olur buyudukce demişti .

Geçmiş olsun canım nerden tutdu bu seni ya sona az kalmışken hiç bir anne hastalanmasın ya

Yok hep sertti ayaktayken aşağıya çekiliyor du gerginlik vardı alttan parmakla bakti

Geçmiş olsun canım.zencefil bal limon çayla içebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…