2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Su içince bebeğin suyu nasıl bitecekmiş? Tüm doktorlar tüm uzmanlar bas bas söylüyor gebelikte özellikle ödem oluşmaması için, enfeksiyonu önlemesi için su içilmesi gerekiyor. Bebeğin sudan zarar göreceğini ilk kez duyuyorum.

Kizlar bebek hareketleri 2 gundur azaldi boyle olan varmi 2 gun oncesine kadar boyle degildi karnimin icinde hic durmuyordu normalmi bilemedim zar zor kimildiyor
Doktorum böyle durumda 1 küp şeker alıp dilimin altında emip sol tarafıma yatıp uzanmamı ve bebeğin hareketlerini dinlememi önerdi. Eğer hareket yoksa ya da normalde göre çok azsa acil durumdur ama hareket varda korkulacak bir şey yoktur dedi.

Sudan zarar gelir dememiş ki aksine su içilmeli ama ben içemedim demiş

Kızlar dolap içi çekmece içi hangi düzenleyicilerden aldınız? Hastane icin bende serstil sipariş ettim amma dolap içi kaldım hem uygun fiyatlı hemde bebek kiyafetleru icin daha kullanlşlı olan hangisi

Kızlar dolap içi çekmece içi hangi düzenleyicilerden aldınız? Hastane icin bende serstil sipariş ettim amma dolap içi kaldım hem uygun fiyatlı hemde bebek kiyafetleru icin daha kullanlşlı olan hangisi
Bende aynı arayış içindeyim
İlk bebeğimden kalma bunlar var memnun kalmıştım

Sağol canım bir bakayım
Bende bundan aldım bi tane nasıl diye baya güzel geldi bir takım daha alicam..
Birde üstteki arkadaşın attığı gibi bir kaç tane alsam yeter diye düşünüyorum..

Sağol canım bakayım buna da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…