2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Cok haklisiniz umarim geç kalmamisimdir
Bebeğin suyunda bir sıkıntı olsa doktor zaten söylerdi demek ki bir sorun görmemiş. Ben de max 1 lt su içiyorumdur bi problem görmedi şimdiye kadar. Suyu fazla içtiğim dönem enfeksiyon sıkıntısı olmadığını karnımın daha yumuşak olduğunu fark ediyorum olumlu etkisi fazla tabiki

Kekik falan içsen olmaz miymiş haftan ileri zaten, sarımsak ye kesinlikle doğal antibiyotik, nemli olsun ortam hep geçmiş olsun

Geçmiş olsun ben serum fizyolojik yapıyorum hasta değilim ama sanki grip gibi dolu oluyor burnumun içi.Fizyolojik + buhar makinası anca uykuya dalabiliyorum.Doktoruna sorup eczaneden al istersen sana da iyi gelebilir.

Ocak başı dediler canım, gelseydi once bebek işlerini hallederdim kıyafet yikama vs..
Daha ev işi var cam, perde, halılar değişecek
Bence gelene kadar yıka kıyafetleri bir hurca koyarsın gelince yerleştirirsin baya zaman alıyor ve gittikçe daha da agirlasiyoruz

Kızlar gece uyandım göbeğim taş gibiydi iki kere çok korktum. Zaten rahmin sağında da özellikle geceleri ağrım oluyor. Bebeğin kafası baskı yapıyor galiba

Kızlar belimden bacağıma ağrı giriyor gece de kasılmam oldu.Dün bebeğin odasıyla ilgilendim biraz yıkanacak battaniye nevresim vs halledeyim kaldırayım dolaba dedim üstüne de yemek yapınca fazla ayakta kaldım.Hayırlısıyla 36 yı atlatsaydık

Kizlar bebek hareketleri 2 gundur azaldi boyle olan varmi 2 gun oncesine kadar boyle degildi karnimin icinde hic durmuyordu normalmi bilemedim zar zor kimildiyor

Kızlar gece uyandım göbeğim taş gibiydi iki kere çok korktum. Zaten rahmin sağında da özellikle geceleri ağrım oluyor. Bebeğin kafası baskı yapıyor galiba
Sanırım bu haftalarda artık kasılmalar normal,doguma hazirliyor vucut kendini, gaz sancısı da o şekilde yapıyor ona da dikkat edin bir de ben sertleşince bol su içiyorum wc ye gidiyorum yürüyorsam uzaniyorum uzaniyorsam kalkıp yürüyorum pozisyon değiştirmek de iyi geliyor

Kizlar bebek hareketleri 2 gundur azaldi boyle olan varmi 2 gun oncesine kadar boyle degildi karnimin icinde hic durmuyordu normalmi bilemedim zar zor kimildiyor
Genellikle sizin haftalarda artık bebekler büyüdüğü için ve yerleri daraldığı için normal diyorlar ama bir doktora gözükmekte fayda var içiniz rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…