2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Selam. Ay ne kadar güzel rüyada görmek. Bakalım ben de çok merak ediyorum cinsiyetini. Size söyledi mi doktorunuz? Kendi tahmininiz var mıydı?

Bide uyku baş agirisi eklendi azalmak yerine her gün bir şeyler eklenerek devam mı edicek diye korkmaya başladım
Yok canım inşallah öyle olmayacak. Benim ilk gebeliğimde de başlarda böyleydi. 4.aydan sonrasında şikayetler azalır diye düşünüyorum rahat ol sen de.

Merhaba evet gördüm ama hiç randevu olmuyor. İstanbul'dayım. Sanırım Medipolda yaptıracağım. Teşekkür ederim

Saat kaçta aldığınızı hatırlıyor musunuz peki? Ben de o saatlerde almaya çalışayım. Teşekkürler

Memnun musunuz ucreti nedir?ben karmakarisik takiliyorum bi ozel bi devlet bi muayenehane.henuz netlesemedim nipt ne kadara yapacaklar acaba
evet memnunum. bende başta devlet özel arasındaydım ama özele devam ediyorum. muayene ücretini bilmiyorum, sigortamız var. nipt 8700 dediler maalesef.. dolar artışından ötürü

Kizlar cogunuz fetal dna yaptiriyor
Peki yaptirmayan var mi aramizda
Ben klasik ikili uclu tarama yaptiricam doktorumun yonlendirmesiyle
Bi sorayim dedim
Ben yaptırmicam cnm ama 2lide sıkıntı çıkarsa belki.. Genelde doktorlar 2li yaptırinca 3lu istemiyor 20li haftalarda zaten ayrıntılı ultrason oluyor, en net bilgiler onda çıkıyor, 2li 3lu testler sadece olasılık

Ben detaylı ultrason dışında hiçbir şey yaptırmayacağım Allah’ın izniyle
Ya ben de bunu istiyorum icten ice ama herkes herseyi yaptiriyor ben de acaba yaptirayim mi diyorum( genetik hastalik testlerinden cikan sonuclarin tedavisi yok sonucta ve aldirmayi dusunmeyecegim dolayisiyla yaptirmasam mi?ama ote yandan da bilip kendimi hazirlasam mi diyorum((

Allah ne veriyorsa o güzeldir 2li 3lünün de hiçbir kesinliği yok. Kafanı kurcalama hiç düşünme. Ben de ne olursa olsun asla aldırmayacağım için yapmayacağım. Ki Allah’ın izniyle hiçbir sorun çıkmayacak ona da inanıyorum, çıkarsa da baş göz üstüne vardır Allah’ın bir bildiği

Dogru diyorsun ben de hic bi sekilde aldirmayacagim.tek derdim acaba bilsem varsa da bi sikinti ona gore kendimi hazirlasam mi diye dusunuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…