2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yukarda bir arkadaşa daha yazmışım prilam fayda eden de var ben etmeyenlerdenim sizinle aynı gündeyiz ben bir gün gerideyimmdunden beri benimde bulantiyla ek mide ağrısı karın ağrısı başladı
bulantının şiddetine göre değişir kızımda prilam kullanıyordum bana mısın demiyordu altı aya kadar kustum hiç yiyemedim ama bu hamğleliğimde evet prilam kullanmayınca kusuyorum ama alınca durdururyor demekki bu seferki diğeri gibi şiddetli değil

Merhaba benimkini de yorumlar mısınız 5. Ve 7. Haftaya ait karından ultrason görüntüleri miniğimin :)

Kızlar merhaba bir şey soracağım,
Ben 10+2 ya da 10+3 tü doktora gittiğimde 11+0 çıktı ve kesin erkek dedi hatta bizde pipiyi gördük, ona göre alışveriş vs. Yapıyor insan ama bir çok kişiden, İnternettende 11. Haftanın cinsiyet için çok erken olduğu pipinin kordon sanılabildiği vs yorumları okuyorum acaba bir şeyler almak için çok mu erken davranıyorum cinsiyetin değişme ihtimali var mıdır?

Selamlar kızlar bugün tam olarak 10 attı 1 deyim çok şiddetli bulantı geçen hamileliklerdendi benimki gece aldığın 2 prilam kusmamı bir nebze azaltı ama beslenemedim malesef vitaminler vs bugüne kadar geldik çok şükür, buradan bir arkadaş 10 hafta ile birlikte bulantıların azaldığını söylemişti çok umutlandım, ve evet 2 gündür yemek yiyebiliyorum bulantımı akşamları hissetsemde eskisine göre çok iyim şükürler olsun eğer oralarda 7/8/9 haftada olup bulantılar için gün sayan varsa 10 hafta bana çok iyi geldi size de iyi gelir inşallah kızlar artık yeme zamanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…