2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kaybettiginiz bebeğiniz için başınız sağolsun, diğer bebekleriniz icin gözünüz aydın olsun diyeyim prilam bana da hiç fayda etmedi şimdi belli mi cinsiyetiniz
Hayır daha değil bakalım merakla bekliyorum acaba kızlarda mi bulantım olmuyor yoksa sağlıksız diye mi olmadı kızımda görcez, doktorum 14 hafta civarı söylüyor daha var

Doktor onermeden içilmemeli benim doktorum şiddetli kusmam olmasına rağmen kullandirmiyor mesela
Doktorum doçent hiç bi zararı olmaz diyor, kullanan arkadaşım var günde 16 mg hiç bi sıkıntı yaşamadı sağlıkla kavuştu bebeğine

Doktor onermeden içilmemeli benim doktorum şiddetli kusmam olmasına rağmen kullandirmiyor mesela
Bana 2 kere kullandiriyor doktorum
Ben hic kusmadim sadece mide bulantim var ögürme seklinde ve mide yanmam var yinede doktorum bulantiyi cekmek zorunda degilsin diyip yazdi ilaci

Kimisi diyor 3 aydan sonra gecer hap kullanma vs
Bilemiyorum ya napsam ki
Doktoruna sor ama veriyor genelde doktorlar, herkesin 3 ayda geçmiyor malesef oğlumda 5 aya kadar çektim kimisi doğuma kadar yaşıyor, ınsallah bizimki 3 aylık olunca geçer

Ay benim dün bana göre 10+5 idi usg ye göre de 11+2 doktorum haftaya gel söyliyim dedi. Ama görünce kız hissettim, burada tarihimden bakıp erkek denmişti bende hep erkek hissettim ama dün görünce içime kız doğdu hayırlısı diyelimmm

Merhaba evet evet, yaptırdım geçen hafta salı günü, bugün sonuç geldi çok şükür bir sıkıntı yok
Oh cok sukur sevindimBen de izmirde yer ariyorum normalde almanyada yasiyorum ama tatile gelince 11. Haftama girecegim icin orda yaptirmam lazim. Nerede yaptirdin ve fiyat bilgisi paylasabilir misin canim

Güvençer kliniğe gidiyorum burası yapıyor genetik testi bende yaptırdım. Dokuzuncu günde geldik sonuç yarın almaya gidicem.
Fiyat bilgisi verebilir misin canim acibadem cok yuksek fiyat verdi almanyada 250 euroya yapiyorlar acibadem 330 euroya geliyor inanilmaz yani

Yukarda bir arkadaşa daha yazmışım prilam fayda eden de var ben etmeyenlerdenim sizinle aynı gündeyiz ben bir gün gerideyimmdunden beri benimde bulantiyla ek mide ağrısı karın ağrısı başladı
Benim bulantı hala aynı şekilde devam ediyo. Ancak mide ağrım hafifledi. 58 kiloyla hamile kalmıştım. Şu an 54.5 olmuşum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…