2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bulanti bunye ile alakali ya da o anki hormonlarla
Erkek olup da yine de midesi bulanan da var
Bulantisi olmamasi buyuk sans valla masallah
Kaybettiğim kızımda hiç yoktu bulantım çok rahattim hatta 18 haftaya kadar 3 4 kilo almıştım, oğlumda oldu bulantım prilam 1 yada 2 tane idare ederdi ama bu bebeğim de çok kötüyüm 3 prilam bana mısın demedi, zofere geçtim ona rağmen yine bulanıyor ama en azından gözüm açıldı biraz, cok şanslı gerçekten bulantısı olmayanlar

Kızlar dün tam 12 haftalık kontrolüm vardı doktor cinsiyeti görürsem söylememi ister misin tahmini olarak dedi , kız gibi duruyor kendini saklıyor dedi ama 16.haftada diğer kontrolüm net bir şey söylemiyorum dedi sizce 12. Hafta cinsiyet için erken mi değişir mi , ultrason görüntüsü de bu

Canim ben hic anlamiyorum sonuclardan
Ne kadar surede cikti
Sen fetal dna yaptirmiyor muydun oyle kalmis aklimda
Bu hastanenin testi doğruluk payı max yüzde 85 canım ama fetal de yaptırdım o bayramdan sonraya çıkacak
Hadi hayırlı olsun
Sağol kuzum doktor da şimdi yazdı gayet güzel sonuçlar yani yüzde 85 bebek normal dedi.

1 ay sonra daha belli olur canım ben de 11+4tü baktırdım kız büyük olasılıkla ama bir ay sonra daha net anlaşılır dedi. Fakat benim bayramdan sonra belli olur gibi fetal DNA yaptırmıştım o cinsiyeti de söylüyor. Genelde tahmin doğru çıkar ama yanılma da oluyor.

Bana da hic fayda etmedi prilam
Sadece uyku yapiyor

Kaybettiginiz bebeğiniz için başınız sağolsun, diğer bebekleriniz icin gözünüz aydın olsun diyeyim prilam bana da hiç fayda etmedi şimdi belli mi cinsiyetiniz

Kızlar benim 6+5 de çok yoğun bulantım başladı. Ama ara ara şiddetlendi kustuğumda oldu. 10. Haftadan sonra bulantılar azalmaya başladı. Şuan 11+5im. Bir haftadır aralıksız her gün kusuyorum. Bulantım yok, yemek yedikten sonra bir öğün mutlaka çıkarıyorum ama . Bunu yaşayan var mı

Ay benim ultraosn goruntum de buna benziyor sanki ilk fotografa netlesince bizi de haberdar edin gözünüz aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…