2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İnşallah almazsın kilo dert valla. bende ilk iki hamileliğimde de 14 kg ile bitirdim. Doğumdan sonra hamile kaldığım kilolardaydım. Ama sonra kilo aldım

Bende de ilk defa göbek çıkıyor eski hamileliklerimde kiloluydum hep 5. aydan önce anlaşılmıyordu. daha 11 haftalık göbüş saklıyorum. Alışamadım ben bu hamileliğe

Çin takvimi kız diyor canım
Merhaba Çin takvimi sitesinde geziyordum merak ettiğim ne çıkarsa kader kısmet nama eğlence olsun diye bende daha hamile değilim bu ay iğne vurdum belki tutar öylesinie baktım egkence olsun diye ama hiç kafam almıyor bunları doğum tarihim 10 .09.2003 sat 08.06.2023

Merhaba kız çıkıyor hakkınızda hayırlısı inşallah tutar

Kızlar herkese merhabalar, iki gün önceki hcg sonucu 52ydi. Bugünki sonuç 78 çıktı. Doktor rahim duvarına baktı, kalınlaşmış, dış gebelik olduğunu düşünmüyorum ama belli de olmaz dedi. Progesteron hapı ve coraspin verdi. Üç dört gündür de kasık ve bel ağrılarım var. Her an regl olacak mıyım diye kontrol edip duruyorum.
Cumartesi günü bir daha çağırdı. Kimyasal veya dış olabilir mi o zaman netleşecekmiş. Normalde regl günüm de bugündü. Çok erken öğrendik ama yine de minimum artışta kalmış (%50 artmış) dedi doktor. Bu durumu yaşayanınız var mı? Ağrılarım da olduğu için iyice gerildim, psikolojim alt üst oldu, ağlayıp üzülünce de bebek sağlıklı ise zarar vereceğim diye korkuyorum. En zor iki gün olacak.

Canım kendnini bebegini üzme Allah büyüktür doktorlar zaten her türlü ihtimali söylüyor üzme kendini adet gününden önce ogrenmişsin zaten korkma artar inşallah inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin canım

Bide alismisim gobegimi iceri cekmeye
Bazen unutuyorum aa diye panikleyip birakiyorum geri aynen simdi yaz da geldi ya azcik ciksa belli oluyor hemen
Madem icerde yer var ne diye pirtliyorsun hemen şöyle bi 5 aylik olunca tam netlesir zaten
Ben o zamana kadar beklemeniz diye düşünüyorum şimdiden çıktıysa ablam 6 aylık. Hamile hala yapışan birdey giymedikce hamile demezsin o kadar yayvan karnı

Çok geçmiş olsun canım

Bizede Cinsiyet Tahmininde Bulunur musunuz 10+0 Bugün gittiğim kontrolden. Doktor Kız gibi hissediyorum dedi ama. Tahmini Doğum 18 Ocak.. 2'li tarama testi için 2 hafta sonrasına randevu verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…