2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba, izmirde hangi doktora gidiyorsunuz bir de dna testi yaptıracak mısınız? İzmir ya da bodrumda bir yer arıyorum da test için
Can hastanesi Özden hanıma gidiyorum. Çok memnunum. DNA testi eğer 2 li 3lğ taramalarda problem çıkmazsa yaptırmama kararı aldım. Siz yaptıracak mısınız?

Kızıma hamileyken cinsiyetini bilmeden rüyamda kız çocuğum olduğunu ona Mevlüt okuttuğumu üstüne birde tüm heryerde Azra yazdığını gördüm. Kızım oldu
Oğluma hamileyken de bir rüyamda hamile bir arkadaşımla kendini gördüm yine, arkadaşım pembe sandalyeye ben mavi sandalyeye oturmuştum. Onun kızı benim oğlum oldu ama bu tekne kazıntısını görmedim henüz ve yarın cinsiyetini öğrenicem 11 haftada söylüyor doktorum. Hadi hayırlısı

Benim özel sağlık sigortam var o nedenle bilmiyorum fiyatları. 2li taramayı bayramdan sonra yaptıracağım.
Özel sağlık sigortası ikiliyi karşılıyor dimi benim de özel sigortam var tamamlayıcı değil karma, inşallah poliçe kapsamındadır

Günaydın kızlar, Herşey yolundadır umarım. Ben çok giremiyorum buralara ama geçen hafta yine kanamam oldu yine hastane yine ilaç derken işimizin başındayız. rahimde çok batma acı hissi var. kanamadan mı yoksa rahim mi genişliyor sizde de varmı? özellikle ayaktayken sürekli bir batma var.

Selam 11-14 arası. Ben nerden nasıl randevu alacağım diye düşünüyorum. Devletten imkansıza yakın almak özelde de fiyatlar nasıl bilmiyorum ya.
merhaba hangi şehirdesiniz ben özele gidiyorum ama geçen devletten randevu almam gerekiyordu bir baktım ikili test için 11-14 haftalık gebeler diye alınabilir randevu var hemen aldım. İstanbuldaysanız zeynep kamil in randevularına bakın

Kizlarrr Ankara'da ikili tarama testi yaptiran veya araştıran oldu mu?fiyat ve doktor bilgisi paylaşan altın bulsun ya

Can hastanesi Özden hanıma gidiyorum. Çok memnunum. DNA testi eğer 2 li 3lğ taramalarda problem çıkmazsa yaptırmama kararı aldım. Siz yaptıracak mısınız?
Ben 2li 3lü yerine direkt fetal dna yaptırmayı düşünüyorum hep de cinsiyeti öğrenmiş oluruz dedik

Ben 3 tane prilam aldım yetmedi doktorum zofer verdi günde 2 tane kullanıyorum buna rağmen hala kusuyorum midem bulanıyor çok, bide mide ağrısı yaşıyorum oda çok zorluyor beni

Bende de sürekli batma hissi oluyor özellikle de sağ tarafımda.Ayakta kaldığımda daha çok oluyor.Doktor dinlenince geçiyorsa sorun yok dedi.Rahim genişliyor sanırım.

Bende de sürekli batma hissi oluyor özellikle de sağ tarafımda.Ayakta kaldığımda daha çok oluyor.Doktor dinlenince geçiyorsa sorun yok dedi.Rahim genişliyor sanırım.
Umarım öyledir. Bende kendimi öyle kandırıyorum şuan. Bayramdan sonra dr randevum 2li test için o zamana kadar yormamam lazım kendimi. geçen çamaşır sepeti kaldırdım kanamam oldu. çöp kaldırmıyorum artık.
Çıkıyor artık Ne giyeceğimi şaşırıyorum valla. Aslında bir kilo almışım ama pantolonlarım olmuyor artık.
Ay çalışırken çok zor bacım. pantolonlarım hep dar, bütün gün oturuyorum. kardeşim hamile pantolonları verdi. ama o zamanda göbüş erkenden belli olacak diye giymek istemiyorum. Çocuğu sıkıştırdım içeri çıkınca canıma okuyacak.
Ben tüp mideliyim kilo almaktan çok korkuyorum. şu an kilo almadım. Hedefim 5. aya kadar kilo almamak.
Daha önceki hamileliklerimde dr demişti 5. aya kadar bebek kilo almaz diye o yüzden kilo almamaya dikkat edin.

Selam kızlar kendi doktoruma gittim sabah farklı doktor deneyip kafa karışıklığı olmasın diye geçen hafta kalbi durmuş pazartesi kürtaj yapacak baştan beri sıkıntılı gidiyordu zaten doğuma kadar tedirgin olacaktım devam etseydi bile hayırlısı buymuş demek ki
inşallah siz sağlıkla alırsınız kucağınıza
Bide konu bende almak isteyen olursa kazeni etiketleyip alırsa iyi olur girmem artk çok fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…