2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
6+1 ve 7+1 i de görmek isterim kaçıncı sayfada hatırlıyor musunuz?

Oyy sağlıkla gelsin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin. Bende erkek gördüm rüyamda ama bakalım hatta gördüğüm erkek çocuğu bebekte değildi. Anne beni bırakma diyordu 2 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuğuydu

Bende hamileligi ogrenmeden once ruyamda esimin kucaginda bir erkek bebek gordum bana bakip gulumsuyordu cok güleç bi surati vardi hafif kumral sarisin birseydi 10 gun sonra ogrendim gebeligimi

Bende hamileligi ogrenmeden once ruyamda esimin kucaginda bir erkek bebek gordum bana bakip gulumsuyordu cok güleç bi surati vardi hafif kumral sarisin birseydi 10 gun sonra ogrendim gebeligimi
Annelerin içine doğuyor.Rüyada görülen çıkıyor genelde. Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah.

Yiaa. Ne kadar güzel. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Benim de kuz kardeşim bana seni rüyamda gördüm ve kızın olmuş dedi iki gün sonra test yaptım pozitif çıktı. Eşim de rüyasında kız çocuğu görmüş. Hayırlısı.

Bu nasıl değişiyor bilmiyorum ama bende bir baktığımda erkek bir baktığımda kız diyordu biri yaş mi ekliyormus doğru olan o mıymış ne galiba senin baktığın yani
Çok karışık gerçekten Çinliler bakmıyordur kesin biz niye bakıyorsak zaten erkekten gelen kromozom belirliyor cinsiyeti kadının yaşından hesaplamak saçma ama laf olsun torba dolsun .senin keseye göre de kız gibiydi dimi, hakkında hayırlısı olsun

Galiba kimisi yivsrlaksa kız diyor bir kısım yivsrlaksa erkek diyor çokta takmamak lazım herslde iki üç haftaya doktor soyliycek zaten acelemiz neyse

Ayy çok karışık sitede öyle yazıyor Çin takvimine göre yaş hesabı öyleymiş. Doğum tarihini hamile kaldığın ayı söyle ben bakayım istersen
Canım banada bakar mısın bende pek anlamadım
Sat 29 mart ama gebe kalma ayi nisan diye düşünüyorum
18.08.1998 doğum tarihim

Selam 11-14 arası. Ben nerden nasıl randevu alacağım diye düşünüyorum. Devletten imkansıza yakın almak özelde de fiyatlar nasıl bilmiyorum ya.
Canim bende henuz fiyatini bilmiyorum ama bi arkadas devlete gidiyordu doktoru tarama testini ozelde yaptir gel yoksa universite hastanelerine git demisti
Cevrendeki ozelleri arayip da fiyat alabilirsin soyluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…