2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de 24 şubatta adet gördüğüm gündü 2 mart bitiş zamanıydı. Adetin ilk gününe göre baz alıyorlar ya benim her şey tutuyor günü gününe. Fakat 24 şubatta adet olduğum halde hamile olmuş olabilir miyim? Yoksa martta mı hamile kaldım işte bende bunda tereddüt yaşıyorum. Şubata göre erkek diyor Çin takvimi Mart ayına göre kız diyor 16+5 im hala cinsiyet belli de değil. En son cuma günü gittiğimde 16 haftalıktı adet günüme göre bir o gün +2 fazladan gösterdi ultrasonda onun dışında hep günü gününe tutuyordu.

senin bence bebişin kız ya çünkü erkekler hemen belli ediyor kendini, nazlı olduğu için ben kız diyorum 1 ay çok uzun bi
Süre başka bi doktora gidip öğrenebilirsin belki gerçi araya bayram giriyor ama

senin bence bebişin kız ya çünkü erkekler hemen belli ediyor kendini, nazlı olduğu için ben kız diyorum 1 ay çok uzun bi
Süre başka bi doktora gidip öğrenebilirsin belki gerçi araya bayram giriyor ama
Olduğum yer merkeze uzak olduğu için hastane ve doktor tercihim az. Olsun 1 ay geçsin daha detaylı öğrenirim. Bir ara erkeğe benziyor dedi, sonra kıza da benziyor olduğu için tereddüt yaşıyoruz. Mide bulantısı hiç yaşamadım ama bu demek değil ki, bebek erkek o zaman işte göstereceği anı bekliyorum. Sadece ramzi teorisine göre erkek çıkıyor. Nub teoriside tereddütlü gözükmüyor. 11 haftada bacak arasında sadece bir çıkıntı var ama kordona da benzettim aslında ama video çektiğim için iyice baktım kordonu bir tık daha yukarıda kalıyor aslında diyorum . Ama yan çekim olduğu için kordonda olabilir. Yani kutumda çok farklı şeyler hissediyorum ben Hamdi Beyden gelecek teklifi bekliyorum bahsettiğim resmi de bıraktım

Eklentiler

• Screenshot_20230615-231340_Gallery.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 83
Resmimiz bu şekilde
Oyyy çoook tatlı, nub göremedim sanki yani tam emin değilim ama 3 çizgi gözüküyor bu da kız bebeğe işaret. Rabbim sağlıkla nasip etsin kucağına almayı. Cinsiyeti öğrenince haberini bekliyorum. Senin içine doğan bir şey var mı? Ben hamileliğimi ilk öğrendiğimde eşimle birlikte erkek hissettik ve eşim oğlum demişti karnımı severek. Rüyada bile eşim, ben ve amcası erkek gördü bebeği ama bakalım ayrıntılı ultrasonu bekliyorum.

kızlar cuma gunu dr kontrolüm var normalde. ama şimdi yine yine ve yineeee lekelenmem basladı. bu sefer bel agrım var... ne yapmalıyım? günde 3 kez progestan fitil kullanıyorum... progestan iğneyi 2 hafta önce kesti dr

Teşekkür ederim Allah yardımcınız olsun sizinde, benim doktorummzofer kullandirmiyor ama çok kötü olduğum anlarda evde serum takıyoruz sıvı takviyesi olsun diye umarım hepimiz ocin keyifli bir hamilelik süreci olur

Yukarda bir arkadaşa daha yazmışım prilam fayda eden de var ben etmeyenlerdenim sizinle aynı gündeyiz ben bir gün gerideyimmdunden beri benimde bulantiyla ek mide ağrısı karın ağrısı başladı

Çok teşekkür ederim. Eller kollar hareketlenmiş bir de. Öyle görünce içim kıpır kıpır oldu.Bir kızım var bir de oğlum olsun isterim.Ama kız olursa da cok mutlu olurum.Gercekten hiç fark etmez. Evlat sonuçta Rabbim hayırlısı neyse sağlıklı bir şekilde onu nasip eder inşallah.Kızıma hamileyken rüyamda kız olacağını görmüştüm.Bunda bebek gördüm ama cinsiyetini görmedim.@lolaylty 6+1 ve 7+1 ultrason görüntüsüne göre erkek demişti siz de kız dediniz.Hangisi olacak bakalım Hayırlısı olsun.Rabbim sizin bebeğinizi de gönlünüze göre sağlıklı bir sekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah.

Mide bulantısı olayı tamamen uydurma. Oğlumda 2 kere serum yedim kusmaktan boğazım acıyordu. Kız sanmıştım herkes de öyle demişti. Şimdi de bulantım var ama bu sefer kusamıyorum ama hep o hisle yaşıyorum herşey kokuyor senin cinsiyet yılan hikayesine döndü ben kutunda kız hissediyorum gönlüne göre olur inşallah

Hepimizin inşallah. Tahmin kutusu yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…