2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar dünden beri göbek deliğimin birkaç parmak altına bazen sağ bazen sol tarafa kramp gibi bıçak ya da iğne batması gibi ağrı giriyo bi süre durup geçiyo sonra başka bir yerde oluyo. Yaşayan oluyor mu bunu 9+6yım

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Merhaba
sat 1 Nisan
Beklenen doğum tarihi 13.01.2024
Kalp atışını 8+4 de duydum
İlk gebeliğim
Yaş 21
Kilo 56

Canım bı hafta evvel 2 gun yaşadım ama şükür geçtı. İğne batması gibiydi göbek delıgım az altında sap tarafta oldu bende .

Canım bı hafta evvel 2 gun yaşadım ama şükür geçtı. İğne batması gibiydi göbek delıgım az altında sap tarafta oldu bende .
Çok ciddi bir ağrı gibi değil ama yine de yaşayan var mı merak ettim. Bide benim akıntım çok azaldı . Sizde de oldu mu sürecin başından beri hep çok fazla akıntım vardı. Endişe ediyorum ister istemez

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın

merhaba
sat: 19 nisan
kese:5+1
kalp atışı:6+3
meslekkul öncesi öğretmeni
il: antalya/kaş
3. çocuk inşallah ....

Böyle 2 dakıkada bır gıbı cız cız vuruyordu. 2 gunun sonunda gectı. Yoksa doktora gıdecektım. Benım hep normal duzeyde basından berı. Akıntım var . Ama artar azalır korkma. 11. Haftadasın artık zamanla oturuyor hersey

7+3 oldum bugün ama bulantım sabit durursam var eğer hareket edersem neredeyse yok neden böyle bilmiyorum.. arabada bile giderken bulanmıyor durduğu an başlıyor.. yani sürekli bir şeylerle meşgul olayım derken yoruluyorum tabi.. durgunluk eşittir mide bulantısı oldu bende

Artması normalde azalması da normal mi bilemedim kontrole de Salı gideceğim daha da var

Merhaba hanımlar dün oturduğum yerden yeğenimi kucakladım (6 yaşında) sonrasında sağ kasığımda hafif hafif sızlanmazlar başladı bugün de hareket ettikçe ağrı devam ediyor herhangi bir lekelenmem yok ama genede evham yapıyorum 1 hafta sonra kontrolüm lekelenme olmadığı sürece sıkıntı yok diyebilir miyiz lekelenme olmadan da bir problem olabilir mi içerde

Kuzum benım doktorum lekelenme ve kanama olmadıgı surece korkmamam gerektıgını soyledı. Ağrın oldugunda bol bol dınlen dedı. Iyı dusun ıyı olsun. Ama ıcın rahat etmıyorsa da bır gorun doktora. Benımde agrım vardı ıkı gunun sonunda gectı. Gecmeseydı gıdecektım vallahı. İnsan telaş yapıyor anlıyorum senı

Acilde ultrasonla bakiyolarmi ? Ben önceki gebeligimde 11+5 ken çok az lekelenme ile acile gittim resmen ultrason ultrason diye yalvardım bakmadılar icimden bi türlü atamıyorum
Hayır baksalar ne olacak sanki.Herseyi dört dörtlük kuralına uygun yapıyorlarmış gibi işlerine gelmeyince kural bahanesiyle yapamayız vs vs demek sağlık sektörü icin çok can sıkıcı ya

tecrubesizlik çok zor bende bekliyim geçmezse giderim doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…