2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen çok nadir erken söyleyen doktor var sanırım , nasip artık sağlıklı olsunlar da geç öğrenelim önemli değil

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Sat 14 Mart ama geç döllenme
Kese 4+3
Kalp atışı 6+3
Yaş 33
İlk çocuk
Beklenen doğum 11 Ocak
Bodrum

Selamlar kızlar, 8 haftaya girmemle artan bulantılardan bıkmış durumdayım 6 haftanın ortasından beri doyarak yemek yiyemedim hiç, prilam bulantı ilacı kusmalarımı durdu ama zaten bişey yiyemiyorum, bulantılı olupda haftasına göre azalan oldumu 12 haftaya çok var nasıl geçicek bilmiyorum, çocğuma evime işime asla enerjim yetmiyor hep hasta gibi yatıyorum

Canım seninle aynı durumdaydım bende 5+2 den itibaren artarak bulantılarım başladı Prilama başlattı doktor yatmadan bir tane al diye fayda etmedi ben sabahta aç karnına bir tane içmeye başladım. Yataktan kalkmadan önce birde çubuk kraker atıyorum ağzıma öyle kalkıyorum midem rahatlıyor dene istersen bi belki faydası olur ilacı sabah akşam kullanmaya başlayınca midem çok şükür iyi 3 gündür gözüm açık 8+6 dayım bu arada

Merhaba kızlar bende hamile olduğumu öğrendim sanırım ocak sonu gibi olacak doğum şuan 5+6 keseyi gördük salı günü kalp atışı için doktora gideceğiz. Size bir şey sormak istiyorum . Ben pıhtılaşma ve genetik testi yaptırmıştım.genetikte problem yok pıhtılaşma da ise iki heterezihot çıktı ama çok öenmli değil dendi . İlk bebeğim 10 haftalıkken kalbi durmuştu geçen ay kimyasal yaşadım . Doktora gittiğimde hem 100 mg corasprin hemde oscapar iğne verdi ama araştırmama göre sıkıntılı bir durummuş ben iğneye henüz başlamadım . Benim gibi problemi olan varmı doktor ne dedi ?

Biraz azaldı diyebilirim ama kusma arada oluyor yine 10 haftalık olduk inşallah tamamen biter artık kusunca halim kalmıyor kaslarım boşalıyor resmen

esraag
Canım beni de eklermisin
SAT: 4 NİSAN
KESE: 5+2
KALP ATIŞI: 7+5
TAHMINI DOĞUM TARIHI: 05.01.2024
KAÇINCI ÇOCUK: 2. ÇOCUK

Merhaba.
Benimki tüp bebek sat mı yazacağız transfer tarihini mi? Biz hesaplarken transfer tarihine 12-17 gün koyuyoruz. Doktor benimkine 17 gün koydu. Bu durumda sat tarihi olarak 21 Nisan mı yazalım?
Yaş 38
İlk bebek
Kese 5+5
Kalp atışı 7+1
Şehir İzmir
Beklenen doğum tarihi 25 Ocak 2023

21 yazdım canım muhtemel doğuma göre o civar olur zaten

Merhaba ben de kan sulandirici iğne Enox ve coraspin kullanıyorum. Tekrarlayan düşüklerim olduğu için verilmişti. Kızıma hamileyken de 9 ay kullandım.Bir sıkıntı yaşamadık çok şükür.Bu ikinci gebeligim her gün kullanıyorum yine.

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Yaş 30
Kese: 5+5
Kalp atışı: 7+6
İlk çocuk
Sat: 2 nisan
Beklenen dogum tarihi 07.01.2024
Ankara

İğneyi kolunuzdan mi yaptınız. Ben de yaklaşık 1aydir kullanıyorum cok acıyor artık kolum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…