2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Doktor yazdı şimdi gidince de sorar kullandın mı diye ama vajinal kültür falan almadan direkt bunu verdi. Öyle aman aman çok akıntım yok yeşilde ilk kez bugün geldi. Napsam bilemedim 1 tane mi alsam acaba
Hayır canım ben olsam almam elma sirkesini dene. İnternetten de araştırabilirsin gebelikte de kullanılabilen bir şey ilaçtan çok daha iyi bence

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Sat. 7nisan kalp atışı ve kese 6+3 ilk çocuk konya yaş 25 tdt 12 ocak ikizler

Benım eksık olan bilgiler
kalp 6+3
Tahmını dogum 15 ocak
Ilk cocuk
Ankara

A ayse2325 Allah kısmet ederse ben de Ocak annesi olacağım doğum tarihim 24.08.1983 sat 11.04.2023 zahmet olmazsa ve vaktiniz olursa bana da bir yorum yapar mısınız:)
Aslında artık bakmıyorum çünkü insanlara ümit veriyorum bazen ümitlerini kırıyorum istedikleri olmayınca ama öyle güzel rica etmişsin ki adet döngün 28 30 ise bebek erkek

Kızlar merhaba 9 haftalık olduk tam. Bulantılarınız ne durumda? Azalma yaşayan oldu mu? Azalsın diye gözünün içine bakıyorum artık çok yoruldum

Ben de 9+5 im bu hafta iyi gibiydim azaldı diye seviniyordum bugün yine felaket
Çok dalgalı bi süreç ama 10-11 haftadan sonra rahatlama oluyordu benim diğer iki gebeliğimde de olmuştu. Oğlumun cinsiyetini 10 haftalıkken öğrenmiştim bulantılıydım hala ama sonraki 1-2 hafta içerisinde bitmişti mesela az kaldı inşallah ya

Ya 10 haftalık iken net söylemiş miydi ihtimal olarak mı konuşmuştu pazartesi 10+4 olacağım randevum var acaba öğrenebilir miyiz ki bizde

Aslında artık bakmıyorum çünkü insanlara ümit veriyorum bazen ümitlerini kırıyorum istedikleri olmayınca ama öyle güzel rica etmişsin ki adet döngün 28 30 ise bebek erkek
Cook teşekkür ederim evet dongum 29-30 ve ben de erkek hissediyordum doğrusu siz daha iyi bilirsiniz tabi sizi huzursuz ediyorsa bu durum en iyisi bakmamaniz

Beni de ekler misin?
Sat: 3 Nisan
Kese: 5+2
Kalp Atışı: 6+2
Doğum T. : 08.01.2024
2. çocuk

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Yaş 36
Kese 4+6
Kalp 7+4
Sat 4.4.23
Dogum 10.01.24
Şehir manisa
3.cocuk

Ya 10 haftalık iken net söylemiş miydi ihtimal olarak mı konuşmuştu pazartesi 10+4 olacağım randevum var acaba öğrenebilir miyiz ki bizde
Net söyledi ama doktordan doktora farklılık gösterir bu durum. Benim gittiğim doktor cinsiyet üzerine uzmandı artık 9-11 hafta arasında cinsiyeti şak şak söylüyordu her gidene kız da olsa erkekde olsa. Ama çoğu doktor 12-14 hatta 16. Haftada net söyleyebiliyor

Merhabalar
Sat 03.03.2023
Tahmini doğum zamanı 08.01
2023
Ikinci ve üçüncü cocuk olacak
Çünkü ikiz bebislerime hamileyim
Istanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
Zeynep kamil hastanesinden takılıyım
Yaşım 39
Hayırlısı ile hepimiz gebelik sürecimizi sağlıkla sıhhatli tamamlayalim ve yavrularımızın kucağımıza alalım

Satım yanlış olmuş 3.04.2023 olacakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…