2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bide diger topiklerde gordum kim ne zaman dogum yapacak cinsiyet ne kac kiloyla basladi kac kilo aldi gibi cizelgeler var ben pek yapmayi bilmiyorum anlayan biri varsa cizelge yapsa ya

Bide diger topiklerde gordum kim ne zaman dogum yapacak cinsiyet ne kac kiloyla basladi kac kilo aldi gibi cizelgeler var ben pek yapmayi bilmiyorum anlayan biri varsa cizelge yapsa ya
Konuyu açan yapıyor sanırım canım oda gebeligi sonlanmisti galiba

Hmm anladim canim tamam o zaman
Topiği açan arkadaş topiği devredebilirim ama nasıl devredeceğimi bilmiyorum demişti , topiği devralmak isteyen varsa kazen yardımcı olacak, tablo yapmayı bilen biri topiği devralmak ister mi acaba ? burdan duyuruyorum senin aracılığınla

Aynı durumdayız benimkide 17 aylık ishal oldu mu seninkide ?

Aaaa burcu sen misin tanıyamadım bi an gel sarılalımmmm biz burcuyla 2022 Şubat annelerindeniz kızlar nasipde 2024 Ocak annelerine de beraber girmek varmış

Tablo yapmayı bilsem ben devralırdım ama aramızda tablo yapmayı bilen varsa devralırsa daha güzel olur
mesaj yazmaya gelince çıkıyor üstteki eklentilerde resim işareti yanındaki 3 noktaya basınca çıkıyor tablo oradan seçiyorsun
Hamileliğimden umutlu olsam devralırdım ama hep bi atraksiyonla geçiyor güvenemedim kendime

Kızlar dün testleri yaptırdım şu kan ve idrar kültürü olanları. Devletten randevu alıp orda yaptırmak istedim özelde çok tuttuğu için. Gitmişken bide muayene olayım dedim doktor yine karnımdan göremedi alttan vajinal ultrasonla gördü 6 haftalıkla uyumlu dedi kalp atışlarıda gözüküyor dedi ama ben dinlemedimde görmedim de Bide kanımda iltihap varmış, tiroidlerim yüksekmiş, şekerim düşükmüş hepsi kafama çok takıldı

Hangimiz ümitliyiz ki benim bir düşüğüm var bugün 7+3 üm tam bu kadarken kalbi durmuştu aynı şeyi yaşamaktan o kadar korkuyorum ki,Allah kimseye yaşatmasın. Biliyorsun işte bence alabilirsin topiği ama vakit ayıramam herkesi tek tek ekleyemem dersen bekleyelim belki başkası da çıkar

Alırım aslında yaz tatili geliyor canım sıkılır zaten inşallah olmaz da bişey olursa devrederim sana
İnşallah sorunsuz alırız kucağımıza benimde o civarda düşüğüm olmuştu geçen sene

Geçmişolsun Allah birdaha yaşatmasın o zaman karar verince devir için kazen i etiketle mune ye sormuştum devir işine kazen bakıyor dedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…