2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın, kızlar,izmirde fetal dna ya da nift testi yaptırabileciğim önerileriniz var mı? Google da sadece İzmir genetik çıkıyor

Ben de 9+4'üm. Ara ara bulantilarim oluyor ama çok rahatsız etmiyor yiyebiliyorum.Simdiye kadar 1 kilo aldım.Ama çok kilo aldığım ve diyete başlamaya niyetlendigim bir dönemde hamile olduğumu öğrendim.Şu an 71 kiloyum Umarim çok fazla almam.

kızlar merhabaa bugun doktor kontrolüm vardı. normalde 9+3 olmam gerekirken 8+5 mişim sizde de böyle oldumu acaba
Evet birçok kişide olabiliyor benim bu gebeliğimde yok ama oğlum geriden geliyordu geç döllenme demişti doktor, şimdi oğlum 5 yaşında. Kafaya takılacak bir durum değil doktor sıkıntı görse söylerdi

Kızlar benim doktorum bana hamilelik başlangıcı olarak iki vitamin verdi biri folik asit diğeride imom omega vitamini. İmomun içinde zaten folik asit var neden ikisini birlikte verdi anlıyamadım fazla folik asiti vücuda yüklemek iyi mi bilemedim

Şaşırdım ikisini bir vermesine ben bir buçuk ay folik asit kullandım , sonrasında folik asiti bıraktırın imom omegaya başlattı şuan imomla devam ediyorum

Kızlar bugün ilk kontrolüme gittim 10 haftalık olmuşuz hersey normal 3 cm olmuş bebek kalp atışıni dinledik iki test için bayram sonrası çağırdı

Eklentiler

• 16863055306475438828424769719134.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 92
Bugün araştırdığım bir doktora gittim gerçekten detaylı bir şekilde bayağı bilgi verdi çok hoşuma gitti kendisinden doğum paketi almayı düşünüyoruz. Ultrasonda da kesenin içi ilk kez göründü 2 tane beyaz minnak bişey vardı. Kıpır kıpır bi kalp atışı gördüm sanki dedi doktor. 2 hafta sonra kalp atışını görmek için gideceğiz inşallah

Kızlar selam benim kaşıntı problemim vardı zalain krem vermişti doktor. Bugünde açık yeşil akıntım var. Doktora mesaj attım, Gynomax xl vajinal ovul kullan yazmış. 3tane varmış içinde üç gece peşpeşe al demiş. Şu an 9+5im. İnternette ilk trimesterda kullanılmamalıdır diyor. Kullanan oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…