2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim için de asla önemli değil sağlıklı olsun tek istediğim bu.işte herkes yapınca yırtık dondan çıkar gibi biz de çıkalım dedik tatlı telaşlar işte
Erkek dedi, ben de erkek hissediyorum. Rüyamda da 3 kere erkek gördüm tabi cinsiyet hiç önemli değil Allah evlat verdiği için zaten çok şanslıyız ama tabi insan merak ediyor

Aleykum selam burcusami hepimiz için duanıza amiin diyeyim
Hayırlı olsun yeni başlangıcınız inşallah sağlıkla kucağınıza da alırsınız

İkinci ile ilk çocuk aynı zamanda da aslında emzirilebiliyormuş tandem emzirme diyorlardı sanırsam. ben oğlum 19 aylıkken kesmiştim sütten ancak hala üzülüyorum erken olmuş gibi geliyordu benim babam dört yaşına kadar emmiş babaannemi ya tamamen kendi iradeniz olmuyor bazen de olması gereken bir biçimde oluyor yapacak bişiy yok
Süreç bebekle ilişkinize bağlıdır belli bir süresi yok bence annenin bebekle hazır hissettiğinde oluyor. bıraktırmak için süslü bardaklar aldığımı bilirim sütü bardaktan içiyoruz az söylememiştim ve tabi sürekli dışarıda geziyorduk evde aklına gelmesin diye Hayırlısıyla içinizi rahat tütün, sürece yayın bu işi ne kadar çok yayarsanız birden kesmekten daha kolaylaşır diye düşünüyorum, naçizane tavsiyem.
Onun dışında son adet tarihim benim de 13 Nisan aramizda 1

Çok yoğun bulantılarim olduğu için kesmek zorunda kaldım malesef ve sütüm çok azaldı sanırım tadı da değişti oğlum memeye gelip çok ağlıyordu.. Çok şükür annem eşim hep destek bana, gezdiriyorlar, biseyler veriyorlar ama onun yeri ayrı sanırım gelip gidip istiyor 4 gün oldu unutamadi hala..

En önemli ayrıntımi unutmuşum bide cennette meleğim var 18 haftalık suyu bitmesi sonucu kaybettim kızımı, malesef kromozom bozukluğu vardı hastaydı meleğim.. Başından beri zaten hep sıkıntıliydi hamileliğim, az büyüyodu miniğim, kesesi az büyüyodu..

9+5 im. Şimdiden 5 kilo aldım. Normalde 50 kiloydum. Mide bulantım hiç olmadı ve aşırı iştahlıyım. Araştırmama göre herkes 10-12 kiloyla doğuma gidiyor. Ben nasıl şimdiden 5 kilo alabiliyorum? Piskolojim bozuldu aniden duba görünümü almışım gibi hissediyorum. Sizde durumlar ne?

Her şey dahil mi 28. Hastane değil klinik benim, Aşkın Evren Gülere gidiyorum. Hastanede memorial
aşkın bey benim küçük oğlumun doğumunda doktorumdu fethiyedeyken.. pozitif bir doktordur.. burada olsa yine ona giderdim ama bu sefer antalya da vitale hastanesinde esra ünal a gidiyorum doğumu da orada yapmayı planlıyorum..

Evet çok tatlı enerjik pozitif . Ben de ilk gördüğümde sevdim . Umarım süreçte güzel geçer ve sağlıkla alırız kucağımıza

Eğer çok rahatsız hissediyorsan süreci gebelik diyetisyeni ile yürütebilirsin. Yani gittiğim ilk doktor bana ilk 12gafta hiç kilo almayacaksın sonra 24. Haftaya kadar aldığın kilonun 2katını kalan sürede alacaksın dedi, ikincisi de ilk 20 hafta hiç almayacaksın sonra her ay 2kilo toplam 10 kilo dedi. Süreç nasıl ilerleyecek ben de merak ediyorum ama 20 haftaya kadar hiç almamak ütopik gibi

Merhaba kızlarr
Bulantılı günlerden merhaba
Ağzımda aşırı tatsızlık var ve ne yesem daha da tatsızlaşıyor
Hep yorgunum
Sürekli uyumak istiyorum
Ayakta zor duruyorum
Hamile değil hasta gibiyim..
Geçecek diyorum... Henüz geçmedi
Doktor 8 haftalık dedi ama programda 9 haftalık yazıyor.
Programa göre tahmini doğum tarihi 9 ocak 2024
Fark neden

Eklentiler

• Screenshot_20230608_221001_com.kksal55.gebelik.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 81
Geç döllenme olmuştur canım

Bulanti ki ne bulantı herşey gözümde karardi sanki bı daha zevkle yiyemeyecegim bişey gibi geliyor ki ben nasıl severim yemek yapmayı da yemeyi de ama şu anlik durum bu napalim

Mide bulantısı olursa hic de utopik değil 20 haftaya kadar bulantım vardı oğlumda hiç kilo almadım, sonrasında da 12 kilo aldım doğumdan sonra da hepsi gitti

Sanki erkek gibi hissediyorum ama hiç bir mantıklı dayanagim yok öyle bir his işte kaçıncı ayda ogrenebiliyoruz acaba 12 mi
Erkek kardeşim 2 buçuk aylıkken belli olmuştu ama kardeşim 18 yaşında. Artık doktorlar o kadar kolay cinsiyet söylemiyorlar korktukları için erkekler kendilerini belli ediyorlar ben 3 aylıkken öğreneceğim gibi hissiyat vat içimde ultrason resmi varsa at bakim anlıyorum azıcık. 6-7-8 haftalık varsa tabi

Heyecanlandım,8 haftalık ikizlerim,bakalım nasıl yorumlayacaksiniz

Eklentiler

• 20230607_224000.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 80
Akşama atarım bebiş 16'da randevum var görüntü alır atarım ayy heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…