2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O zaman biraz daha sabır sanırım

Kızlar günaydınlar .. anadolu yakasında ikili test fiyatı alan oldu mu?

A ayse2325 Allah kısmet ederse ben de Ocak annesi olacağım doğum tarihim 24.08.1983 sat 11.04.2023 zahmet olmazsa ve vaktiniz olursa bana da bir yorum yapar mısınız:)

Aynen benimde kızım 17 aylik kusma ishal baş edemedim haftalar sürdü en son sütten kestim kendimce sütüm dendir dedim düzeldi simdi
Ay ben daha kesemedim sütten ama bu ay bıraktıracağım bende bu ay son. Doktor emzir diyor ebe emzir diyor ama bu ishal ne olacak? Şimdi kabıza döndü gerçi ama gün içinde 2 katı yapıyorsa 3 cıvık yapıyor normalde de günde 1 defa anca yapardı. Yediği gidiyor yani.. çok zormuş böylesi de ya Allah yardımcımız olsun

Merhaba benım bugün sata göre 7+4 günlük hamıleyım kese 6+3 de tam olarak görünmüştü doktor mm sini söylemedi bugünde 7+4 de ıcınde bebegı goremedı 5 gün sonra tekrar gel dedı çok üzgünüm böyle olup sonradan bebegı gören var mı

Selam kızlar bende ocak annesi olucam kısmetse, son adet tarihim 22 Nisan doğumum ocak sonu görünüyor,bi oğlum var 16 aylık, onu sütten kesmeye uğraşıyoruz, bi yandan da mide bulantılarim baya zorluyor beni, sağlıkla kavuşalım inşallah hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…