2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya çok geçmiş olsun canım ananem içerdeki kızsa sütü zehirler derdi aklıma o geldi süttendir büyük ihtimal yaşını da geçmiş azaltıp ek gıdayı artıracaksın mecbur

İyi bir kadın doğum doktoru arayışındayım
Mehmet Aral Atalay. Duymuş olmasın muhteşem bir doktor. Kendi kliniği var anlaşmalı hastaneleride var. Şeker gibi bir doktor. Sonrasında hastaları hep sohbet muhabbet için gider. Birde medicana da Okan Özden ve volkan bey var. İkiside çok iyiler

Ya çok geçmiş olsun canım ananem içerdeki kızsa sütü zehirler derdi aklıma o geldi süttendir büyük ihtimal yaşını da geçmiş azaltıp ek gıdayı artıracaksın mecbur
Bırakmaya hiç niyeti yok nasıl alacağım ağzından bilmiyorum. Emzik almadı hiç biberon almadı hiç bocalıyorum çok

Ya ben biraz dinlenince azaldi agri ama bu sabah da kalcadan agri girdi cok sacma..siz de hic kanama olmus muydu peki?

Bırakmaya hiç niyeti yok nasıl alacağım ağzından bilmiyorum. Emzik almadı hiç biberon almadı hiç bocalıyorum çok
Ben sabır taşı diye bişey kullanmıştım tam kesiyor onu kullanınca suda bekletip meme ucuna sürüyorsun acı bi tadı var kendi istemiyor bir süre sonra onu bulup dene bi aktarda vardır yada netten de bulunur

Ben sabır taşı diye bişey kullanmıştım tam kesiyor onu kullanınca suda bekletip meme ucuna sürüyorsun acı bi tadı var kendi istemiyor bir süre sonra onu bulup dene bi aktarda vardır yada netten de bulunur
Evet çok duydum onu bi yanım emzirmeden kesmeye kıyamıyor sanırım öbür yanımda hem karnımdaki hem kucağımdaki oğlum için endişeleniyor.. bugün bir aktara uğrayıp sabır taşı sorayım bakalım eridi resmen çocuğum

Faydası olmuyorsa devam etme küçükte değil neyse ki için rahat bıraktırmaya çalış artk ikisi de zarar görmesin yazık

İzmir de yaşayıp ta doktor tavsiyesinde bulunabilecek var mı kızlar. Ben ilk başta ataştırmadan aceleyle bir doktora gittim ama pek memnun kalmadım. O yüzden doktor araştırıyorum yardımcı olabilir misiniz

Aynen benimde kızım 17 aylik kusma ishal baş edemedim haftalar sürdü en son sütten kestim kendimce sütüm dendir dedim düzeldi simdi

5 de kese görünür ama bebek görünmez onun için bi 7-8 olması lazım ikizse falan o zaman daha net belli oluyor kalp atışı 6 da olabiliyor ama çok az yine 7-8 de bebek görmeye gittiğinde dinletebilir keseden sonra tam kan sayımı oluyor bebek görününce de idrar ve yine kan istiyor işte hepatit a b vs hastalık var mı diye ama kullandığın ilaçlarla ilgili bir bilgim yok yani tüp bebek süreci hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…