2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Dün oğlumun göbeği düştü ama bugün biraz zibinina kan bulaşmış çok az bı damla kadar suruntu şeklinde. Başına gelen var mı.
Bende yaşadım, doktora gösterdim fucidin krem verdı sabah akşam sürüyorum 10 15 gün devam edebilir dedi doktor

Grubun en küçüğü benmişim

İyi düşün iyi olsun. İşlemlerin yapıldıktan yarım saat sonra bebişin kucağında olacak belki de

Benimde aynı seninki gibiydi. 40+6da doğdu bebişim. Dualarım seninle. Ben sancımın geldiği gün 4-5 bardak adaçayı ahududu çayı içtim. Bir saate yakın yürüdüm. Merdiven indim çıktım. Bi bütün ananas yedim ve iki kere ilişkiye girdik. tüm tuşlara basmıştım bi gün içinde senin için de hala bi ümit var

Dün gece tam da böyleydik dün gece 2 de başladık sabah 10 kadar sonra bir saat uyudu saat öğlen 3e kadar durmadı şimdi uyuyor bence geceye hazırlık yapıyor bide çok fena gaz problemi var

Aa ben yokum listede.. Yas 35 cinsiyet erkek tahmini doğum tarihi 27 ocak doğum tarihi 15 ocak 38+2 şehir burda 2.cocuk

Benim kız inatçı mümkün degil bugün doguramam

Yarin bende yoğun bir antrenman icine gireyim o zaman 3gundur pembe lekelenmem var ama benim kız ortada yok adaçayı yarin alip deneyeyim canim q

Benimkide yok (
Yaş 29 d.tarihi 13 ocak 2024 38+2 kız

10. Gün devit yazdı bana da 3 damla kullanan var mı yarın 10. Günümüz
Bize d vitamini verdi günde 3 damla bide probiyotik verdi günde 5 damla o bitti yenisini alacak mıyım yarın sorucam bide burun spreyi verdi onu yapıyorum günde 3 kere göbeğimiz düştükten sonra kanamamız olmuştu tekrar K vitamini verdi tek seferlik banda verdi kullanmam için ama ben kullanamadan göbekle alakalı sıkıntı ortadan kalktı kullanmıyorum bende 1. Ayımızda kontrol var sorucam kullanalım mı diye gerek yoksa direk iade edicem

Dün gece tam da böyleydik dün gece 2 de başladık sabah 10 kadar sonra bir saat uyudu saat öğlen 3e kadar durmadı şimdi uyuyor bence geceye hazırlık yapıyor bide çok fena gaz problemi var
Bizim çok şükür hiç gaz problemimiz olmadı 20 günlükten sonra kendi kendine pırt yapıyor arada üstten çıkartıyor tek peoblemimiz kakaydı onu da çözdük sayılır ama uykuya çözüm bulamıyoruz akşam 9 da son uykusuna yatıyor 2 saat sonrası yok saat 3-4 e kadar 6 da bir daha kalkıyor 8 de tekrar yatıyor 10 a kadar sonrası yine yok gün içinde belki 1-2 saat falan

2 haftadır bizde bu durumdayiz nerdeyse günde toplam 4 5 saatlik uyku uyuyor sürekli ya meme ya kucak istiyor indirdigim an fal taşı gibi acıyor gözlerini gaz sorunumuz da cabası tabi. Vicol doye gaz damlasına başladık rahatlattı çocuğu şükür en azından ıkinması yarı yarıya indi. Galiba atak haftasinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…