2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bizde 2 günlüğüz daha gece emzirme yapamıyorm uyanmiyor napsam korkuyorum resmen şu sarılık işinden sizin beslenme rutininiz nasıldı
Ben sürekli emzirdim ama cekemiyormus bebeğim sutu o yüzden yukseldi. Ben de ne kadar verdigimden emin olmak için 1 buçuk saatte bir sütu sagarak verdim sürekli besledim arada mama da takviye ettim ve şükür düzeldi. Uyandirmalisin bir şekilde canim ve bir buçuk en geç iki saatte bir beslenmeli tek çare bu sarilikta

Benim de az uyuyor ve genelde kucagimda uyumak istiyor ama arada mecburen kucaktan indirip yatirmak zorunda kalıyorum banyo wc yemek vs kişisel ihtiyaçlarımi halletmek için normali ne bu işin bilmiyorum ama ben zaten sarilik korkusuyla sürekli uyandirdim uykusundan beslemek için

Dün oğlumun göbeği düştü ama bugün biraz zibinina kan bulaşmış çok az bı damla kadar suruntu şeklinde. Başına gelen var mı.

Merhaba kizlar ,nasılsınız ?
Bugün kontrolüm vardi . Bebek hala kanala girmemis ama geçen haftaya göre suyu azalmış durumda. Bu haftalar için normal kabul ederiz fakat acikligim hiç yok tibbi olarak sezeryan oneriyorum dedi hekimim . Carsamba günü musaitmis. Hayırlısı olsun inşallah

Kızlar bana yardımcı olun doktorum antibiyotik ağrı kesici hepsini verdi sabah akşam alıyorum spinal oldum boynumun üstü kafam 2.gun kazan gibi döndürürken zonklama egerken zonklama perişanım nasıl geçecek bu acaba

Kızlar bana yardımcı olun doktorum antibiyotik ağrı kesici hepsini verdi sabah akşam alıyorum spinal oldum boynumun üstü kafam 2.gun kazan gibi döndürürken zonklama egerken zonklama perişanım nasıl geçecek bu acaba

Bezimizde 2 dir kan var pzt çocuk doktoru bakacak 5 günlük olacak ins bişey yoktur emiyorda güzel uzun uzun mamada destek başladım anlamadım gitti

Uyanınca hiç uyumamaya başladı 5 saat ayaktaydik gece bende persisan oldum aabah 8 de 3 saat uyumuşum okdr emdi yedi 5 saat uykuya dalma di

Anestezi doktoru bana olabildiğince dümdüz yat demişti. Yastık kullanmadan zarlar arasındaki sıvı yeniden dengeye kavuşabilmesi için bende de hafif zonklamalar olmuştu çok şükür o kadar baş ağrısı olmadı

Çarşamba günü sezaryen mi olacaksın? Hakkında hayırlısı olsun inşallah sen kendini hazırladın mı bu duruma nasılsın

Bana bol bol kahve iç demişlerdi. Bende yoğun baş ağrısı olmadı. Hastanede 4 saat sonra kahve verdiler, günde bir tane filtre kahve içtim ilk bı kaç gün. Şimdi de arada ağrır gibi olursa kahve içiyorum rahatliyorum

Bu en yatay pozisyonu, daha inmiyor
Çok şaşırdım bende aldım hatta 15 günlükken filan kullanmaya başladım. Benimkinin markası merfbaby . Çocuğum gün içinde hep onda yatıyor.cok önerilmiyor üzerinde yatması ama mecbur kalıyorum . Sallandigi için çok hoşuna gidiyor.

Bende doğumdan sonra kahve içtim çoğunlukla. Hiç baş agrim olmadı. Bugünlerde ağrım var ama o uykusuzluktan. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…